Przyczyny otyłości mają złożoną naturę. Niezależnie od nich, jeśli chcemy skutecznie zmniejszyć wagę i utrzymać ją na upragnionym poziomie, istotna będzie modyfikacja stylu życia.

 

Dlatego oferowany przeze mnie Program Żywieniowy „KawkaJe” to całościowy system, kierowany do pacjentów cierpiących na najbardziej zróżnicowane dolegliwości i choroby. To alternatywa dla wszystkich tych, którzy chcieliby żyć zdrowo, rezygnując z tabletek przeciwbólowych, antybiotyków i innych środków, które obok działania leczniczego wywierają niszczący wpływ na naturalną równowagę organizmu. Terapia przez odżywianie pozwala zachować dobre zdrowie, wykorzystując substancje lecznicze zawarte w dostępnych na co dzień produktach spożywczych. To łatwa w zastosowaniu, przyjemna, a przede wszystkim skuteczna recepta na zdrowe życie!

 

Odpowiednio skomponowany jadłospis ma wpływ na wszelkie aspekty Twojego życia. Tu już nie chodzi jedynie o zbędne kilogramy, ale przede wszystkim o znaczącą poprawę jakości zdrowia, o nieustająco dobre samopoczucie oraz lepszą niż przeciętna kondycję psychiczną i fizyczną.

 

System spotkań zakłada wszystkie aspekty potrzebne do utrzymania wymarzonej figury jak i zdrowia. Krok po kroku dostaniesz konieczną wiedzę i materiały, dzięki którym w łatwy, przyjemny i bardzo skuteczny sposób miesiąc po miesiącu zaczniesz wracać do wymarzonej wagi, jak i zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

 

W skład systemu wchodzą:

 

a. Indywidualnie dobrany program żywieniowy, zakładający eliminację produktów, które nie tolerowane są przez Twój system immunologiczny. Odciążamy w ten sposób Twój organizm i poprawiamy trawienie, jak i przyswajanie mikroelementów niezbędnych do tego, aby organizm mógł działać prawidłowo

 

b. Szereg zasad żywieniowych, abyś mógł skutecznie zmienić nawyki żywieniowe, którym zawdzięczasz swój obecny stan „umysło-ciała”.

 

c. Zamienniki produktowe, jak i w razie potrzeby porady suplementacyjne i ziołowe.

 

d. Zestaw kilku prostych ćwiczeń, które utrzymają Twoje ciało w należytej formie fizycznej, Twój umysł w formie psychicznej jak i wyregulują pracę gruczołów dokrewnych, w celu prawidłowego działania układów np.: hormonalnego, nerwowego, krążenia, oddechowego itd..

 

e. Podstawy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej liczącej ponad 3500 lat, która do dziś dnia jest najskuteczniejszą formą medycyny na całym świecie.

 

f. Postawy Medytacji w celu utrzymania prawidłowej kondycji psychicznej, jakże potrzebnej i ważnej w dzisiejszych zwariowanych i zabieganych czasach.

 

g. Usuwanie pasożytów, toksyn i metali ciężkich z organizmu.

 

h. Diagnostyka Kwantowym Rezonansem Magnetycznym.

 

Zapraszam serdecznie do podjęcia wyzwania.