Regulamin promocji świątecznej

 

Regulamin promocji świątecznej

 

 1. Zapisy na wizyty objęte promocją przyjmujemy na bieżąco, do wyczerpania miejsc, natomiast wizyta musi się odbyć nie dalej niżeli do końca marca 2022 r.
 2. Nowe wizyty umówione na miesiąc listopad, grudzień i styczeń objęte zostają promocją, zaś rabat w wysokości -20% udzielany jest od ceny regularnej (aktualne ceny dostępne w cenniku).
 3. Promocja dotyczy wyłącznie dwóch pierwszych wizyt.
 4. Z promocji wyłączone są wszystkie kolejne wizyty.
 5. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi Podopieczni, jak i osoby które dotychczas korzystały już z naszych usług (uwzględniając punkt nr 1.).
 6. Zniżka obowiązuje na wszystkie* usługi oferowane przez Klinikę wedle aktualnej oferty dostępnej na stronie kawkaje.pl w zakładce cennik.
 7. Klinika daje możliwość umówienia się na wizytę na Pakiet nr 2 (nowotworowy) nawet w przypadku, gdy wszystkie promocyjne terminy do terapeuty prowadzącego Andrzeja Kawki są już zajęte. Wówczas na prośbę Klienta, Podopieczny zapisywany jest do terapeuty prowadzącego Przemysława Kasprzyszyna.
 8. Promocja obejmuje pojedyncze osoby korzystające z usług Kliniki.
 9. Z promocji wyłączone zostały pakiety typu „Pary”.
 10. Chcąc skorzystać ze zniżki Podopieczny musi zgłosić ten fakt samodzielnie, podczas zapisywania się na wizytę, bądź podczas dokonywanie płatności.
 11. Wola skorzystania ze zniżki wyrażona po dokonaniu opłaty (dotyczy zarówno przedpłaty, płatności dokonywanej kartą bądź gotówką) nie będzie respektowana.
 12. Jeżeli Klient dokona przełożenia terminu wizyty musi liczyć się z utratą zniżki (w przypadku gdy wizyta zostaje przełożona na miesiące nieobjęte promocją).
 13. W celu skorzystania z promocji i umówienia wizyty prosimy o kontakt z rejestracją Kliniki, pod numerem telefonu: 575-808-500.
 14. Chcąc umówić wizytę, Klient ma świadomość że wolne terminy należy rezerwować z  wyprzedzeniem. Punkt ten należy mieć na uwadze, ze względu na ograniczoną ilość miejsc.
 15. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz zniżkami.

 

*Z promocji wyłączona została „analiza mikrobioty jelitowej GNIO-CHECK” oraz „konsultacje kontrolne”., które są dostępne dla naszych Podopiecznych pomiędzy wizytami.