Regulamin promocji TMC

 

 

Regulamin wakacyjnej promocji na konsultacje z Terapeutą Medycyny Chińskiej – Moniką Grobelną Skwiercz

 1. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi Pacjenci, tylko na pierwszą wizytę.
 2. Czas trwania promocji: 29.07-31.08.2021r.
 3. Osoba korzystająca z promocji musi się umówić na wizytę oraz odbyć ją w terminie nie dalszym niż 31.08.2021r.
 4. W celu skorzystania z promocji i umówienia wizyty prosimy o kontakt z rejestracją Kliniki, pod numerem telefonu: 575-808-500.
 5. Chcąc umówić konsultację, Pacjent ma świadomość że wolne terminy należy rezerwować z  wyprzedzeniem. Punkt ten należy mieć na uwadze, ze względu na ograniczoną ilość miejsc.
 6. Po umówieniu konsultacji Pacjent otrzyma wytyczne odnośnie przygotowania oraz wykonania zdjęcia. Pacjent ma obowiązek zapoznać się z ich treścią oraz wykonać dobrej jakości, ostrości zdjęcie w oświetleniu umożliwiającym bezproblemowe odczytanie go.
 7. Pacjent zobowiązany jest do przesłania trzech zdjęć: a) ujęcie do przodu – jak do pokazywania gardła, b) ujęcie z boku – stojąc bokiem do fotografa i wystawiając język do przodu, c) unosząc język do góry, by móc zobaczyć żyłki podjęzykowe.
 8. W przypadku najmłodszych Pacjentów można spróbować nagrać krótki film, gdyby nie udało się wykonać dobrej jakości zdjęć.
 9. Wizyta może odbyć się zarówno stacjonarnie (w Klinice) jak i online (telefonicznie/Skype – terapeuta zastrzega sobie prawo do wyboru opcji komunikacji online).
 10. Zalecenia żywieniowe nie są jadłospisem.
 11. Zalecenia dotyczące protokołów żywieniowych oraz receptura ziołowa zostaną opracowane i wysłane w przeciągu 3 dni roboczych od dnia konsultacji
 12. Krótka konsultacja kontrolna musi się odbyć nie później niż po upływie trzech tygodni od pierwszej konsultacji, chyba że terapeutka zaleci inaczej
 13. Konsultację kontrolną Pacjent musi również umówić w rejestracji kliniki pod numerem telefonu: 575-808-500.
 14. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz zniżkami.
 15. Promocja dotyczy wyłącznie pojedynczej usług. Zniżki nie można wykorzystać w którymkolwiek pakiecie obniżając jego wartość.