Dostosowując się do Waszych potrzeb dotyczących czasu trwania wizyty, ilości zaleceń i ceny, osiągając kompromis pomiędzy jakością naszych usług a aktualną sytuacją ekonomiczną, wprowadziliśmy całkiem nowy Pakiet 1, by pomóc jeszcze większej liczbie osób potrzebujących naszej pomocy. Pakiet ten wprowadzamy na razie pilotażowo na październik z możliwością kontynuacji dla osób, które się na niego zdecydują. Mogą z niego skorzystać zarówno nowi jak i dotychczasowi Podopieczni.
Wizyta obejmująca wybrane pomiary diagnostyczne, konsultację z naturoterapeutą (wraz z opracowaniem zaleceń suplementacyjnych i stylu życia), konsultację dietetyczną (wraz z opracowaniem zaleceń/jadłospisu) oraz terapię na krześle Lakhowsky’ego będzie trwała około 2 godziny w cenie 990 zł za osobę.
W przypadku tego pakietu wraca korzystniejsza cena dla osób, które umówią się na wizytę w parach – czyli np. małżeństwa, partnerzy, rodzic z dzieckiem czy przyjaciele, współlokatorzy itd. Ważne aby to była osoba bliska – gdyż część konsultacji może się odbywać w takim przypadku wspólnie. Osoby te powinny być również na tym samym etapie terapeutycznym (czyli np. oboje zapisują się na pierwszą wizytę).
Istnieje możliwość dodatkowego dobrania do pakietu terapii manualnej za dopłatą (obowiązuje specjalna, niższa cena).
Szczegóły w naszym cenniku https://kawkaje.pl/cennik/ oraz u naszych rejestratorek pod nr tel. 575 808 500
Na ten pakiet mamy ograniczoną ilość miejsc, więc obowiązuje kolejność zapisów.
Zapraszamy!