KawkaJe poleca

Suplementy

KAWKAJE.COM

Sklep internetowy w którym dostępna jest szeroka gama suplementów, ziół, olejków, urządzeń oraz wielu innych rzeczy, które służą naszemu zdrowiu.

Aliness

Właścicielem marki Aliness jest firma Medicaline, która od wielu lat zajmuje się opracowywaniem zaawansowanych technologii produkcji. Jest to Polska firma oparta o polski kapitał. Jako nieliczni w tej branży firma posiada nowoczesny zakład produkcyjny oraz zaplecze rozwojowo-badawcze, które się mieści w Karczewie pod Warszawą.

Woda

Woda Plazmowana Nantes

Jest to woda sprawdzona pod kątem zanieczyszczeń chemicznych i biologicznych, która jest poddawana działaniu wyładowaniu plazmy (4 stan skupienia materii) o specjalnie dobranych parametrach. Woda taka ma większą przenikalność przez błony komórkowe i dostarcza niezbędnej energii do komórek

KAWKAJE.COM – Woda

W sklepie internetowym KAWKAJE.COM znaleźć można różnego rodzaju urządzenia – m.in. jonizatory wody, ozonatory wody i podkładki strukturyzujące.

FITaqua

Filtry do wody marki FITaqua produkowane są od 20 lat przez Amii Sp. z o. o. – polską, dynamiczną firmę prywatną z siedzibą w Łodzi. Oryginalne filtry FITaqua są zawsze najwyższej jakości i cieszą się powodzeniem w wielu krajach na całym świecie. Dostępne w sklepie internetowym kawkaje.com

Harmony H2O

Żywa woda – woda o unikalnej strukturze. Wejdź i zobacz informacje o Żywej Wodzie i jej wykorzystaniu w życiu.

Produkty spożywcze

Zagroda na pograniczu „Zagroda na pograniczu”, czyli jedzenie pyszne, zdrowe i przygotowane z miłością. Edyta i Achim Marczinscy. Borucin (wioska niedaleko Raciborza). Cisza, spokój, powiew wiatru z Czech i tylko beczenie kóz od czasu do czasu… Zachęcamy do zakupu produktów całkowicie ekologicznych – byliśmy, widzieliśmy, jedliśmy, polecamy!
Czas Na Zdrowe

Tu kupisz zdrowe, naturalne jedzenie prosto od producenta. Jest to miejsce w którym oferowane są ekologiczne produkty najwyższej jakości.

Olejarnia Niwki

Polecamy świeży, aromatyczny, naturalny olej tłoczony na zimno. W codziennej diecie każdego z nas w żadnym wypadku nie może zabraknąć tak istotnego elementu jakim są tłuszcze. Spełniają one ważne funkcje w organizmie człowieka, są źródłem wielu witamin i niezbędnych nam nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Bez Krowy w Krakowie

Informacje na temat eko-zakupów, cenne wskazówki oraz sezonowy eko-sklep. Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie i jak kupić prawdziwe eko produkty – to pobierz darmowego eBook’a ze strony pt. “ZAKUPY EKO W DUŻYM MIEŚCIE. JAK I GDZIE KUPIĆ?”.

 

Vis Natura

Firma pozyskująca oleje roślinne oryginalną metodą, która pozwala przenieść właściwości biochemiczne surowca do produktu – oleju. Dzięki temu może oferować oleje: lniany, rzepakowy i ostropestowy o najwyższych parametrach, co potwierdzają badania w niezależnych laboratoriach.

NOMAK

Firma działająca z pasją i oddaniem na rynku spożywczym posiadająca certyfikat rolnictwa ekologicznego PL-EKO-04. Żywność dostępna w sklepie internetowym posiada wymagane certyfikaty i atesty.

 

LOKALNY ROLNIK

Z LOKALNYROLNIK.PL ponownie odkryjesz zapomniane smaki polskiej wsi: pachnące warzywa i owoce z czystych regionów Polski, tradycyjne wędliny bez chemii i ulepszaczy.

Wagnerówka – Robert Wagner

Gospodarze koncentrują się na sprzedaży świeżych owoców i warzyw. W sezonie letnim nadwyżki owoców i warzyw są przetwarzane. Do przetworów stosowane są dodatki dobrej jakości, octy winne lub owocowe. Dużą część przetworów stanowią kiszonki i zakwasy (kiszone ogórki, patisony, cukinia, sałatki warzywne)

  • adres: Lubnów 10, Lubnów (gmina Ziębice)
  • tel. 691 146 844
Wyciskaj Zdrowie – Tadeusz Rolnik

Gospodarstwo oferuje ekologiczne przetwory, produkty pszczele, ekologiczne kasze a także produkty i półprodukty z prastarych odmian zbóż.

  • adres: Niebieszczany 65, Niebieszczany
  • tel. 503 128 279

 

Sól kłodawska

Jest to najzdrowsza, polska sól, która nie zawiera antyzbrylaczy i nie jest oczyszczana, a na dodatek nie jest transportowana do nas z dalekich krajów. Wydobywana jest w dalszym ciągu starą metodą górniczą.

ZAKWASOWNIA

Zaczynaliśmy od sprzedaży zakwasów na jednym z gdańskich bazarów z żywnością ekologiczną. Dziś projekt Zakwasownia obejmuje produkcję żywności fermentowanej, przepełnionej substancjami odżywczymi oraz prowadzenie organicznej restauracji serwującej kuchnię roślinną w stylu fine casual

ProBiotics Polska

Produkty spożywcze”, ale z innym opisem –> “Technologia mikrobiologiczna oparta na naturalnym procesie fermentacji niskotemperaturowej. Produkty dla domu, dla zwierząt, do gleb. Można tu nabyć preparat “EmFarma Plus”, aby wymoczyć w 20% roztworze z wodą, różne produkty spożywcze (warzywa, owoce, mięso… itp.) – żeby zmniejszyć ilość szkodliwych substancji chemicznych (np. pestycydy) zawartych w produkcie.

Masło Ghee (klarowane)

Polecamy masło klarowane o różnych gramaturach, w wygodnych, szklanych słojach.

 

Ranczo nad wodami

Przedstawiamy Wam wspaniałe miejsce – Ranczo nad wodami. Są jednym z niewielu producentów wysokojakościowego mięsa wołowego w Polsce. Ich głównym celem oraz priorytetem jest najwyższa jakość.

Numer kontaktowy do Pana Marcin: 519-623-734

Osteopatia / Terapie manualne / Kręgosłup

Wrot-Med Dominik Wrotniak  [Kraków]

Osteopatia jest skuteczną, naturalną, metodą wykorzystywaną w leczeniu i profilaktyce licznych chorób trapiących człowieka. Wielowątkowe podłoże problemów bólowych ludzkiego układu ruchu sprawia że terapeuci pracujący metodą osteopatii cieszą się rosnącą popularnością na całym świecie. Ten sposób terapii jest często jedyną alternatywą dla leków przeciwbólowych i operacji chirurgicznych. Profilaktyczne poddawanie się zabiegom pozwala w sposób naturalny dbać o zdrowie.

Centrum Osteopatii i terapii manualnej – Adam Orszulak  [Łódź]

Adam Orszulak jest osteopatą i fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem. Szukając najlepszego sposobu, aby leczyć bez leków, stworzył CENTRUM OSTEOPATII I TERAPII MANUALNEJ.

KAWKAJE.COM – Maty i Wałki

Maty i wałki z metalowymi kolcami posiadają szereg dobroczynnych właściwości, m.in. wpływają na lepsze krążenie krwi, poprawiają ukrwienie mięśni, normalizują sen, minimalizują napięcie mięśniowe oraz likwidują dolegliwości bólowe takie jak bóle głowy, mięśni, kręgosłupa, nóg i stawów.

Stomatologia biologiczna

Smile Dental Studio

Kompleksowe usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie, dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających. Od lipca 2016 pierwszy w Polsce certyfikowanym gabinetem SMART- specjalizującym się w bezpiecznym usuwaniu wypełnień amalgamatowych.

Włodarz stomatologia

Gabinet zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem stanów jamy ustnej, które są źródłem toksyn i upośledzenia odporności.

 

International Academy of Oral Medicine and Toxicology (IAOMT) [Międzynarodowa Akademia Medycyny Jamy ustnej i Toksykologii]

IAOMT to globalna sieć dentystów, pracowników służby zdrowia i naukowców, którzy badają biokompatybilność produktów dentystycznych, w tym ryzyko wypełnień rtęciowych, fluor, kanały korzeniowe (zęby leczone kanałowo), martwice kości szczęki.

Produkty do domu

ProBiotics Polska

Technologia mikrobiologiczna oparta na naturalnym procesie fermentacji niskotemperaturowej. Produkty dla domu, dla zwierząt, do gleb.

Valde

Valde to pierwszy Polski producent poduszek ortopedycznych, materacy ale i nie tylko. Produkty te są dobrej jakości, które polecamy

GEOVITAL Akademia Ochrony przed Promieniowaniem

Akademia Ochrony przed Promieniowaniem oferuje usługi z zakresu ekspertyz na terenie całego Kraju, czyli oceny poziomu promieniowania geobiologicznego, geopatycznego oraz sztucznego elektromagnetycznego, w pomieszczeniach, gleby czy terenu pod zabudowę (np. dom, blok mieszkalny… itd.). Również posiada w swojej ofercie maty, materace i poduszki aby zadbać o jakość snu.

Kucaj

Sklep internetowy z podnóżkami do toalet.

 

STOOL

Specjalnie zaprojektowany, w całości ręcznie wykonany podnóżek toaletowy STOOL, na którym stawiamy nogi siedząc na desce klozetowej. Sprawia, że nasze ciało przyjmuje najodpowiedniejszą, z fizjologicznego punktu widzenia.

 

Zielony Zagonek

W tym miejscu odnajdziesz wszystko co jest Tobie niezbędne, aby Twój dom i ciało było naturalnie czyste i zadbane.

EMF3 | EMFbusters.pl

Ochrona zdrowia przed szkodliwym działaniem pól elektromagnetycznych. Firma posiada wiedzę, technologie i skuteczne rozwiązania w zakresie ochrony przed elektrosmogiem – w tym 5G, ochrony przed zakłóceniami EMI/RFID… itp.

ADR System: Świat bez elektrosmogu

Firma która zajmuje się opracowywaniem i produkcją wyrobów ekranujących pole elektromagnetyczne w postaci: laminatów, farb, tkanin.

 

Życie bez chemii

Jak bez chemii dbać o zdrowie, wygląd oraz cały dom? To nie jest wcale trudne. Jeśli chcesz wiedzieć jak naturalnie zadbać o zdrowie, jak zrobić naturalne kosmetyki oraz jak sprzątać w domu bez chemii – to jesteś w dobrym miejscu.

Dla Kobiet

OrganiCup

Jedyny kubeczek menstruacyjny certyfikowany przez AllergyCertified, dzięki czemu mamy pewność bezpieczeństwa i hipoalergicznego charakteru produktu. OrganiCup jest wykonany jedynie z silikonu medycznego. Nie zawiera wybielaczy, barwników, środków zapachowych. Jest w 100% wolny od substancji chemicznych. Pamiętajmy, że kubeczek menstruacyjny pozostaje w naszym ciele do 12 godzin, dlatego silikon powinien pochodzić ze zweryfikowanego źródła.

Cyclotest mySense (monitor cyklu menstruacyjnego)

Monitor cyklu cyclotest mySense z Bluetooth wraz z aplikacją do określania dni płodnych i niepłodnych to coś więcej niż zwykły kalkulator owulacji. Prognozowanie owulacji oraz dni płodnych i niepłodnych opiera się na indywidualnych objawach twojego cyklu miesiączkowego: podstawowej temperatury ciała, którą mierzysz rano zaraz po przebudzeniu, ale przed wstaniem z łóżka, oraz innych objawach – sygnałach wysyłanych codziennie przez twoje ciało. Aplikacja w sposób graficzny pokazuje ci, kiedy wystąpią twoje dni płodne, w czasie których możesz zajść w ciążę. Kupując monitor płodności cyclotest mySense z bezpłatną aplikacją, otrzymujesz certyfikowane urządzenia medyczne.

FemiGlove – Rękawica do Badania Piersi

Wygodna i łatwa w użyciu rękawica zwiększająca czułość dotyku nawet 8-krotnie, co gwarantuje dokładne i precyzyjne samobadanie piersi.

Afrodyta Tester Owulacyjny na ślinę

Test Owulacyjny ze śliny wielokrotnego użytku przez 2 lata, wyznaczanie dni płodnych i niepłodnych, skuteczność 98%.

Test Owulacyjny Cyclotest, strumieniowy

Test Owulacyjny pomoże skutecznie i szybko określić, kiedy będziesz mieć owulację i w ten sposób wyznaczyć nadchodzący koniec twojej fazy płodnej na podstawie stężenia LH w moczu. W ten sposób test owulacyjny działa jako tester płodności.

Perły Księżniczki (Fohow Guifei Bao)

Tampony higieniczne dopochwowe Perły Księżniczki zapewniają higienę i komfort kobietom. Jest to sprasowana mieszanka ziół zamknięta w tampon dopochwowy. Perły doskonale absorbują wydzieliny z żeńskich narządów inne niż krew menstruacyjna, dbając o dobre samopoczucie kobiety. Wygodne w użyciu.

Kosmetyki naturalne / Higiena osobista

Naturalnie Naturalni

Od kilku lat Martyna i Szymon jeżdżą po Polsce i organizują warsztaty, na których każdy może nauczyć się, jak w domowych warunkach tworzyć kosmetyki, kremy, mydła, a także uczą podstaw fermentacji. Ich głównym celem jest pokazanie, jakie to wszystko jest proste i przyjemne.

DUAFE

Masła i oleje kosmetyczne oraz mydła afrykańskie produkowane wyłącznie z naturalnych i organicznych surowców, wytwarzane w manufakturze w Ghanie.

SyriaArt

Sklep z mydłami z Aleppo, olejami kosmetycznymi oraz kosmetykami i innymi produktami z Syrii.

Blisko Natury

Sklep z kosmetykami naturalnymi, ekologicznymi środkami czystości, produktami zerowaste itp. Sklep mieści się w Poznaniu przy ulicy Wodnej. Produkty można zakupić także przez sklep internetowy.

Pachnąca Kraina

Sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi i orientalnymi.

Natura pod lupą

Blog oraz sklep z naturalnymi kosmetykami.

Biorepair

Pasty do zębów bez fluoru, na bazie micro-repair.

ECO by Naty

Nagradzane ekologiczne pieluszki, chusteczki i woreczki “Eco by Naty” tworzone są z wysokiej jakości biomateriałów i posiadają certyfikaty zapewniające ich ekologiczność i wysoką jakość.

Zielony Zagonek

W tym miejscu odnajdziesz wszystko co jest Tobie niezbędne, aby Twój dom i ciało było naturalnie czyste i zadbane.

Życie bez chemii

Jak bez chemii dbać o zdrowie, wygląd oraz cały dom? To nie jest wcale trudne. Jeśli chcesz wiedzieć jak naturalnie zadbać o zdrowie, jak zrobić naturalne kosmetyki oraz jak sprzątać w domu bez chemii – to jesteś w dobrym miejscu.

Zioła / Olejki eteryczne / Esencje Bacha

doTERRA

Misją założonej w 2008 roku firmy doTERRA jest udostępnianie światu olejków eterycznych o jakości terapeutycznej.

Instytut Aromaterapii

Strona poświęcona aromaterapii, posiadająca w swojej ofercie szeroki asortyment różnego rodzaju olejków eterycznych.

 

Magiczny Ogród

Magiczny Ogród to internetowy sklep z ziołami, który powstał z miłości do Natury i Zdrowia. Wiemy, że Zdrowie i Natura idą ze sobą w parze, dlatego z Naturą żyjemy w zgodzie, a z jej darów korzystamy każdego dnia. Od kilkunastu lat pogłębiamy wiedzę na temat roślin i ich właściwości, a uzdrawiającej mocy ziół doświadczamy na sobie i pragniemy się tym dzielić.

 

Pani Szyszka

Naturalny samochodowy nośnik zapachu oraz specjalnie skomponowane efektywne mieszanki do inhalacji dla kierowcy i pasażerów.

 

Centrum Terapii Bacha

Naturalne ekstrakty (esencje) kwiatowe Bacha i naturalne sposoby na stres oraz trudne emocje. Współczesne badania nad związkiem między emocjami i systemem odpornościowym potwierdzają teorię, że życie psychiczne ma wpływ na ogólny stan zdrowia i vice versa.

Styl życia

Energetix

Energetix to producent biżuterii magnetycznej i produktów wellness z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku światowym a od 12 lat również w Polsce.

MITOHACKER

Ponad 4 000 badań naukowych i klinicznych wskazuje na zasadność stosowania terapii opartej na fotobiomodulacji. Potwierdzając jednocześnie idącą za tym skuteczność poprawy jakości życie u osób stosujących technologię opartą o diody LED. Firma posiada produkty do terapii światłem czerwonym i bliskiej podczerwieni bardzo dobrej jakości. Polecamy!

SO fizjo

Sandra Osipiuk to trener oddechu i magister fizjoterapii. Doświadczenie zawodowe i naukowe sprawiło, że specjalizuje się w odbudowie posturalnej oraz reedukacji oddechowej.

Zdrowy Oddech – Metoda Butejki

Metoda Buteyko to stworzona w latach 50. przez dr Konstantyna Buteyko terapia oddechowa, która leczy nawyk nadmiernego oddychania (czyli zespołu przewlekłej hiperwentylacji) oraz oddychania przez usta. Metoda Buteyko opierają się na prostych ćwiczeniach oddechowych i wprowadzeniu zmian w stylu życia.

EyeShield

Producent okularów blokujących światło niebieskie najwyższej jakości oraz zdrowego oświetlenia. Okulary są dostępne w 2 wersjach: DayShield na dzień oraz NightShield na wieczór. W ofercie są okulary zerówki oraz korekcyjne.

OwlEye

Okulary blokujące promienie niebieskie. Dostępne w sklepie internetowym kawkaje.com

Sól Kłodawska (lampy solne)

Lampa solna jest naturalnym jonizerem powietrza efektywnie podnosi poziom jonów ujemnych w pomieszczeniach. Efekt jonizacji powietrza wynika z jej właściwości fizykochemicznych.

Magnet Medic MiM-2 (miniaturowy impulsator magnetyczny)

Urządzenie jest elektronicznym zespołem generatorów, który wytwarza pole magnetyczne niskiej częstotliwości i bardzo małej mocy o specyficznym kształcie impulsu – zbliżonym do impulsu w komórkach nerwowych. MIM-2 służy do niezbędnej suplementacji polem magnetycznym.

Stosowanie MIM-2 wpływa na relaksację zmęczonego organizmu

Psychologia / Psychobiologia

Jakub Stolarski – TERAPIA, PRACA Z EMOCJAMI Pomaga osobom uwalniać się od zaburzeń lękowych (nerwicy, lęku przed lękiem i innych), depresji, fobii, traum, uzależnień. Używa do tego jednej z najskuteczniejszych metod terapeutycznych na świecie polegającej na znalezieniu źródłowego wydarzenia z dzieciństwa, w którym powstała trauma i ponowne zapisanie tego wydarzenia w umyśle skutkującego uwolnieniem się od problemu. 
Akademia Psychobiologii VEDICA

Psychobiologia to połączenie psyche, tj. psychiki i życia duchowego z biologią, czyli nauką o prawach rządzących żywym organizmem człowieka. Na stronie Vedica można znaleźć w różnych miastach wyedukowanych absolwentów stacjonarnej Akademii Psychobiologii – konsultantów/psychobiologów – przez założycielkę akademii Panią dr n. med. Marzenę Radziszewską-Konopke, z którymi można umówić się na konsultacje psychologiczne.

Germanische Heilkunde dr Hamer

Strona autorki polskojęzycznej wersji Germańskiej Heilkunde.

Akademia Kinezjologii – Dr Dorota Kalwajt

Misją Akademii Kinezjologii jest poznanie umiejętności, które przyniosą Ci ulgę na co dzień, dadzą poczucie bezpieczeństwa wynikające ze zrozumienia swojego organizmu, skrócą czas leczenia oraz zmniejszą wydatki z nim związane.

Polecane apteki

Apteka Homeopatyczna Pod Wagą

Apteka Pod Wagą oferuje tanie leki, homeopatię, kosmetyki naturalne.

Media

Pełnia Zdrowia

Pełnia Zdrowia to autorski projekt Ryszarda Sadłonia, w którym bardzo mocno akcentowany jest fakt, że zdrowy duch wpływa na zdrowe ciało, a nie tylko odwrotnie. Dlatego nasze motto to „Radość, taniec, śpiew – 3 kroki do Pełni Zdrowia”.

Czasopismo „HARMONIA. Twoje zdrowie, Twoja odpowiedzialność”

Powstało z pasji do umiejętności dbania o zdrowie i biznesu. O tym są nasze artykuły. Dostarczają one one najciekawszych, najświeższych, a czasami kontrowersyjnych informacji z tych obszarów.

aTVBe – Zdrowy Kanał

Budować Świadomość Polaków. Przekazywać Informacje Zdrowotne. Misją aTVBe jest dotrzeć do wszystkich, możliwych: konferencji, sympozjów, festiwali zdrowia tak aby można było przekazać wiedzę zdrowotną dla wszystkich Polaków.

Noclegi

Organizacje i Blogi

STOP NOP

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach “STOP NOP”.

 

STOP 5G

Koalicja Polska Wolna od 5G. Walczymy o lepszą przyszłość, o zdrowie nasze i naszych dzieci. Walczymy o wolność wyboru i kraj, w którym to obywatele, nie korporacje, są na pierwszym miejscu.

Torsion field

Blog dr Diany Wojtkowiak poświęcony polom torsyjnym i ich oddziaływaniu na organizm ludzki.

DOBROPOLSKI

Blog poświęcony morsowaniu oraz ketozie.

Earthing Institute (Instytut Uziemienia)

Przez cały czas my, ludzie, siedzieliśmy, staliśmy, spacerowaliśmy i spaliśmy na ziemi – skóra naszych ciał stykała się ze skórą Ziemi. A teraz?

Biohacker.pl

Nowinki naukowe o tym jak podnieść testosteron, poprawić jakość snu (w tym specjalne żarówki, które można kupić), zoptymalizować stres, zintensyfikować libido oraz naturalnie zbudować mocną sylwetkę.