KawkaJe poleca

Suplementy

KAWKAJE.COM

Sklep internetowy w którym dostępna jest szeroka gama suplementów, ziół, olejków, urządzeń oraz wielu innych rzeczy, które służą naszemu zdrowiu.

Aliness

Właścicielem marki Aliness jest firma Medicaline, która od wielu lat zajmuje się opracowywaniem zaawansowanych technologii produkcji. Jest to Polska firma oparta o polski kapitał. Jako nieliczni w tej branży firma posiada nowoczesny zakład produkcyjny oraz zaplecze rozwojowo-badawcze, które się mieści w Karczewie pod Warszawą.

Woda

Woda Plazmowana Nantes

Jest to woda sprawdzona pod kątem zanieczyszczeń chemicznych i biologicznych, która jest poddawana działaniu wyładowaniu plazmy (4 stan skupienia materii) o specjalnie dobranych parametrach. Woda taka ma większą przenikalność przez błony komórkowe i dostarcza niezbędnej energii do komórek

KAWKAJE.COM – Woda

W sklepie internetowym KAWKAJE.COM znaleźć można różnego rodzaju urządzenia – m.in. jonizatory wody, ozonatory wody i podkładki strukturyzujące.

FITaqua

Filtry do wody marki FITaqua produkowane są od 20 lat przez Amii Sp. z o. o. – polską, dynamiczną firmę prywatną z siedzibą w Łodzi. Oryginalne filtry FITaqua są zawsze najwyższej jakości i cieszą się powodzeniem w wielu krajach na całym świecie.

Produkty spożywcze

Czas Na Zdrowe

Tu kupisz zdrowe, naturalne jedzenie prosto od producenta. Jest to miejsce w którym oferowane są ekologiczne produkty najwyższej jakości.

Olejarnia Niwki

Polecamy świeży, aromatyczny, naturalny olej tłoczony na zimno. W codziennej diecie każdego z nas w żadnym wypadku nie może zabraknąć tak istotnego elementu jakim są tłuszcze. Spełniają one ważne funkcje w organizmie człowieka, są źródłem wielu witamin i niezbędnych nam nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Bez Krowy w Krakowie

Informacje na temat eko-zakupów, cenne wskazówki oraz sezonowy eko-sklep.

 

Vis Natura

Firma pozyskująca oleje roślinne oryginalną metodą, która pozwala przenieść właściwości biochemiczne surowca do produktu – oleju. Dzięki temu może oferować oleje: lniany, rzepakowy i ostropestowy o najwyższych parametrach, co potwierdzają badania w niezależnych laboratoriach.

NOMAK

Firma działająca z pasją i oddaniem na rynku spożywczym posiadająca certyfikat rolnictwa ekologicznego PL-EKO-04. Żywność dostępna w sklepie internetowym posiada wymagane certyfikaty i atesty.

 

LOKALNY ROLNIK

Z LOKALNYROLNIK.PL ponownie odkryjesz zapomniane smaki polskiej wsi: pachnące warzywa i owoce z czystych regionów Polski, tradycyjne wędliny bez chemii i ulepszaczy.

Wagnerówka – Robert Wagner

Gospodarze koncentrują się na sprzedaży świeżych owoców i warzyw. W sezonie letnim nadwyżki owoców i warzyw są przetwarzane. Do przetworów stosowane są dodatki dobrej jakości, octy winne lub owocowe. Dużą część przetworów stanowią kiszonki i zakwasy (kiszone ogórki, patisony, cukinia, sałatki warzywne)

 • adres: Lubnów 10, Lubnów (gmina Ziębice)
 • tel. 691 146 844
Wyciskaj Zdrowie – Tadeusz Rolnik

Gospodarstwo oferuje ekologiczne przetwory, produkty pszczele, ekologiczne kasze a także produkty i półprodukty z prastarych odmian zbóż.

 • adres: Niebieszczany 65, Niebieszczany
 • tel. 503 128 279

 

Osteopatia / Terapie manualne / Kręgosłup

Wrot-Med Dominik Wrotniak

Osteopatia jest skuteczną, naturalną, metodą wykorzystywaną w leczeniu i profilaktyce licznych chorób trapiących człowieka. Wielowątkowe podłoże problemów bólowych ludzkiego układu ruchu sprawia że terapeuci pracujący metodą osteopatii cieszą się rosnącą popularnością na całym świecie. Ten sposób terapii jest często jedyną alternatywą dla leków przeciwbólowych i operacji chirurgicznych. Profilaktyczne poddawanie się zabiegom pozwala w sposób naturalny dbać o zdrowie.

 • ul. Mały Płaszow 4/11, Kraków
 • ul. 1 Maja 27,  Wisła
 • tel. 33 3334555
 • tel. +48 660 483 630
Centrum Osteopatii i terapii manualnej – Adam Orszulak

Adam Orszulak jest osteopatą i fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem. Szukając najlepszego sposobu, aby leczyć bez leków, stworzył CENTRUM OSTEOPATII.

 • Ul. Osiedlowa 4/6 U1, Łódź
 • tel. +48 530 158 533
 • e-mail: kontakt@osteopatja.pl
KAWKAJE.COM – Maty i Wałki

Maty z metalowymi kolcami posiadają szereg dobroczynnych właściwości, m.in. wpływają na lepsze krążenie krwi, poprawiają ukrwienie mięśni, normalizują sen, minimalizują napięcie mięśniowe oraz likwidują dolegliwości bólowe takie jak bóle głowy, mięśni, kręgosłupa, nóg i stawów.

Stomatologia biologiczna

Smile Dental Studio

Kompleksowe usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie, dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających. Od lipca 2016 pierwszy w Polsce certyfikowanym gabinetem SMART- specjalizującym się w bezpiecznym usuwaniu wypełnień amalgamatowych.

 • ul. Sosnowa 2, 62-OO7 Jerzykowo
 • tel. +48 5O3 O5O 625
Dr Nasterska Stomatologia Biologiczna

Gabinet zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem stanów jamy ustnej, które są źródłem toksyn i upośledzenia odporności. Usuwanie wypełnień amalgamatowych.

 • Romaszewskiego 10, Warszawa
 • tel. +48 664 040 077
Bio Clinic

Wdrażany w Bio Clinic® swiss concept indywidualny protokół leczenia ma na celu całkowite wyeliminowanie źródeł stanów zapalnych w jamie ustnej oraz stresu co przekłada się na odciążenie systemu immunologicznego i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania organizmu.

 • ul. 18 stycznia 22, Brodnica
 • tel. +48 695 432 300

Produkty do domu

ProBiotics Polska

Technologia mikrobiologiczna oparta na naturalnym procesie fermentacji niskotemperaturowej. Produkty dla domu, dla zwierząt, do gleb.

Kosmetyki naturalne

Naturalnie Naturalni

Od kilku lat Martyna i Szymon jeżdżą po Polsce i organizują warsztaty, na których każdy może nauczyć się, jak w domowych warunkach tworzyć kosmetyki, kremy, mydła, a także uczą podstaw fermentacji. Ich głównym celem jest pokazanie, jakie to wszystko jest proste i przyjemne.

DUAFE

Masła i oleje kosmetyczne oraz mydła afrykańskie produkowane wyłącznie z naturalnych i organicznych surowców, wytwarzane w manufakturze w Ghanie.

SyriaArt

Sklep z mydłami z Aleppo, olejami kosmetycznymi oraz kosmetykami i innymi produktami z Syrii.

Blisko Natury

Sklep z kosmetykami naturalnymi, ekologicznymi środkami czystości, produktami zerowaste itp. Sklep mieści się w Poznaniu przy ulicy Wodnej. Produkty można zakupić także przez sklep internetowy.

Pachnąca Kraina

Sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi i orientalnymi.

Styl życia

SO fizjo

Sandra Osipiuk to trener oddechu i magister fizjoterapii. Doświadczenie zawodowe i naukowe sprawiło, że specjalizuje się w odbudowie posturalnej oraz reedukacji oddechowej.

BUTEYKO CLINIC

Metoda Buteyko to stworzona w latach 50. przez dr Konstantyna Buteyko terapia oddechowa, która leczy nawyk nadmiernego oddychania (czyli zespołu przewlekłej hiperwentylacji) oraz oddychania przez usta. Metoda Buteyko opierają się na prostych ćwiczeniach oddechowych i wprowadzeniu zmian w stylu życia.

 • tel. +48 604 588 447

 

Media

Pełnia Zdrowia

Pełnia Zdrowia to autorski projekt Ryszarda Sadłonia, w którym bardzo mocno akcentowany jest fakt, że zdrowy duch wpływa na zdrowe ciało, a nie tylko odwrotnie. Dlatego nasze motto to „Radość, taniec, śpiew – 3 kroki do Pełni Zdrowia”.

Czasopismo „HARMONIA. Twoje zdrowie, Twoja odpowiedzialność”

powstało z pasji do umiejętności dbania o zdrowie i biznesu. O tym są nasze artykuły. Dostarczają one one najciekawszych, najświeższych, a czasami kontrowersyjnych informacji z tych obszarów.

aTVBe – Zdrowy Kanał

Budować Świadomość Polaków. Przekazywać Informacje Zdrowotne. Misją aTVBe jest dotrzeć do wszystkich, możliwych: konferencji, sympozjów, festiwali zdrowia tak aby można było przekazać wiedzę zdrowotną dla wszystkich Polaków.

Organizacje

STOP NOP

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach “STOP NOP”.

 

STOP 5G

Koalicja Polska Wolna od 5G. Walczymy o lepszą przyszłość, o zdrowie nasze i naszych dzieci. Walczymy o wolność wyboru i kraj, w którym to obywatele, nie korporacje, są na pierwszym miejscu.