Kochani Podopieczni,

Prosimy o podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami, odczuciami czy efektami wynikającymi ze współpracy z nami.

Każda opinia będzie dla nas bardzo cenna. Jednocześnie informujemy, że opinie są całkowicie anonimowe i nie jesteśmy w stanie weryfikować ich autentyczności pod kątem tego, czy napisała je osoba, która faktycznie skorzystała z naszych usług. Mając to na uwadze, prosimy aby opinie pisały wyłącznie osoby będące naszymi Podopiecznymi.

 

Dziękujemy bardzo.

Zespół KawkaJe 🙂

5,0 rating
21 kwietnia, 2024

Super mega fan

Dodzix
5,0 rating
6 listopada, 2023

Polecamy kompleksowa i fachowa opieka oraz miła atmosfera

Emilia I Wisław
5,0 rating
17 października, 2023

Jesteśmy zadowoleni z wizyty w Waszej Klinice. Wskazówki dotyczące żywienia, stylu życia i wielu innych spraw związanych ze zdrowiem zostały przez nas wdrożone. Po miesiącu widzimy już dużą poprawę.

Renata Kubańska
5,0 rating
24 sierpnia, 2023

Dobrzy ludzie , traktujący pacjenta jak człowieka. Chętnie odpowiadają na pytania. Jedyne co trzeba zrobić to stosować się do zaleceń a efekty widać z dnia na dzień. Oby więcej było takich miejsc.

Grzegorz
5,0 rating
24 sierpnia, 2023

Polecam. Kompleksowa opieka

Dominika
5,0 rating
31 lipca, 2023

Do kliniki trafiliśmy w październiku 2020 roku, po poronieniu i około 5 latach starań o ciążę.
Podczas wizyty bardzo dużo było informacji o zmianie żywienia, o koniecznej suplementacji na podstawie niedoborów, które wykazały przeprowadzone badania. Klinikę tworzy zespół z ogromną wiedzą, panuje tam rewelacyjna atmosfera.
To miła odmiana po wizytach u specjalistów medycyny akademickiej.
Dietę rozpisał Nam Łukasz, na początku nie było łatwo zmienić nawyki ale jadłospis, który otrzymaliśmy okazał się prosty co ułatwiło sprawę.
Łukasz wielkie dzięki i brawo za to, że mając do dyspozycji tak nie wiele produktów tworzysz tyle posiłków.
Nie ukrywajmy początki nie są łatwe.
Keto bułeczki, makaron z cukinii, ryz z kalafiora czy puree z brokułu, zupka mocy na śniadanie oj moglibyśmy wymieniać bez końca tyle wspaniałości 😉
Dla Nas to nie chwilowa zmiana, jedna z wielu ,,diet”, to nowe nawyki, które zostaną z Nami.To świadomość jak możemy zadbać o swój organizm i jak bardzo do tej pory byliśmy chorzy.
Za Nami kilka wizyt w klinice, które pomogły Nam w staraniach.
Na pierwszej wizycie powiedziano Nam ze potrzeba około 2 lat i tak we wrześniu 2022 roku Nasz cel został osiągnięty a dziś Nasze szczęście ma już 12 tygodni.
W tym miejscu ogromne podziękowania dla Andrzeja za to, że udało Ci się stworzyć tak wspaniałe miejsce. Jesteś mega pozytywna osobą i zarażasz tym ludzi wokół siebie. Zawsze służysz pomocą, dobrą radą, dajesz nadzieje i uspokajasz gdy inni tylko straszą.
Emilka baaardzo dziękujemy za nieustannie pozytywne wsparcie,
Roksana dziękujemy za ziółka, nie masz sobie równych w kwestii ziół, kiszonek i oczywiście naleweczek 😀
Podziękowania dla Całego Zespołu KawkaJe! 😊

Kasia
5,0 rating
18 lipca, 2023

Polecam. Kompleksowa opieka

Dominika
5,0 rating
18 lipca, 2023

Dobrzy ludzie , traktujący pacjenta jak człowieka. Chętnie odpowiadają na pytania. Jedyne co trzeba zrobić to stosować się do zaleceń a efekty widać z dnia na dzień. Oby więcej było takich miejsc.

Grzegorz
5,0 rating
28 czerwca, 2023

Witajcie
Trafiłem do kliniki całkiem przypadkiem z czego bardzo się ciesze. Dzieki profesjanalnemu podejsciu skrupulatnym badaniom orazy wywiadzie z pacjentem została dobrana indiwiduana terapia lecznicza szyta na miarę mojego stanu zdrowia. Serdecznie wielkie DZIEKUJE dla wszytskich którzy pomogli
Jako ciekawostkę podziele się z wami, zanim trafilem na kliniki KawkaJe miałem szereg konsultacji z lekarzami oraz naturoterapełtami którzy po przeprwadzeniu wywiadu oraz obejrzeniu wyników badań bardzo często mówili że nie podejmą sie próby leczenia ponieważ zakres doleglwości był obszerny.
Podsumowując
W klinice KawkaJe jest jak u mojej mamy. Skąd to porównanie, pamiętam jak byłem małym dzieckiem i prosiłem mame o rożnego rodzaju smakołyki kulinarne które zawsze byly idealne. Tak samo jest Tutaj wystarczyło powiedzieć o swoich doleglliwościach i poprosić o to czego oczekujemy, aby stan zdrowia był idealny.

Mateusz Wcisło
5,0 rating
26 kwietnia, 2023

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Do kliniki trafiłem za rekomendacją znajomej, wizyta odbyła się stacjonarnie w Klinice KawkaJe w Wyrach.
* Ocena współpracy z naturoterapeutami (Andrzej Kawka i Patrycja Białończyk) : 10/10
To jedno z najlepszych doświadczeń zdrowotnych jakie dane mi było przeżyć. Cała ekipa jest mega profesjonalna więc szacuneczek!!!
* Ocena współpracy z dietetykiem (Łukasz Wojtarowicz) : 10/10
Podoba mi się racjonalne podejście Łukasza. Długo rozmawialiśmy na temat konkretnej diety pode mnie. Wybrałem tę rekomendowaną przez Andrzeja, choć Łukasz proponował trochę łagodniejszą.
* Ocena współpracy z osobą przeprowadzającą pomiary diagnostyczne (Emilia Kordek) : 10/10
Genialna dziewczyna, bardzo profesjonalna. Badania były przyjemne.
* Ocena obsługi rejestratorek (Katarzyna Kauc): 10/10
Kasia super dziewczyna i mega zabawna. Nawet zapewnia darmowy transport z kliniki do Mikołowa 😀

Damian
5,0 rating
20 marca, 2023

Pragnę bardzo podziękować za ogromne zaangażowanie w moje leczenie i córki. Jestem pod wrażeniem atmosfery, jaka panuje u Was. Podziwiam Waszą cierpliwość i wiedzę. Dieta od Pana Łukasza jest rewelacyjna. Moja córka czuje się bardzo dobrze, a ja cieszę się, że przygotowanie posiłku nie zabiera mi dużo czasu. Mam nadzieję, że wytrwam 😊 Zauważyłam, że jesteście Państwo bardzo zaangażowani w to co robicie i Wasza pomoc przynosi naprawdę dobre efekty. Na pewno z przyjemnością wykonujecie swoją pracę, co jest godne pochwały, bo nawet w Biblii pisze: „Zobaczyłem, że jest to dobre i słuszne, gdy człowiek je i pije, i czerpie zadowolenie z całej ciężkiej pracy, którą się trudzi pod słońcem w trakcie swojego krótkiego życia, danego mu przez prawdziwego Boga. To przecież jest jego nagroda.” (Kaznodziei 5:18).
Przy okazji podziękowań, chciałabym podzielić się jeszcze jedną optymistyczną myślą, która pomaga patrzeć w przyszłość z nadzieją. Ta myśl również zawarta jest w Biblii…
W księdze Izajasza 33:24 czytamy: „I żaden mieszkaniec tej ziemi nie powie: „Jestem chory”.”

M
5,0 rating
17 lutego, 2023

Wspaniała radzinna atmosfera,cudowni,empatyczni,kompetentni ludzie .Przybylismy do kliniki aby zadbac o zdrowie i poprawic jakość naszego życia.
Dzisiaj,dziękuję za wspanialy dzień,
czekam na dalsze zalecenia i ruszamy z mężem do pracy.

Anna i Janusz
5,0 rating
16 lutego, 2023

Do kliniki trafiłem z bolami kolan, problemem oszow i czestymi zmeczeniami. Naturoterapeuci doskonale wiedzieli czego mi trzeba na chwile obecna, zrobili ze swojej strony wszystko by mi pomoc teraz ja musze zrobić o samo by wyzdrowieć. Po długiej rozmowie przeprowadzonej z Panem Lukaszem który wspaniale tłumaczył wszystko, zdecydowaliśmy co będzie dla mnie najlepsze, po zastosowaniu się do tego wszystkiego efekty sa swietne. Jestem też wdzięczny Pani Miroslawie za bardzo mila rozmowe przez cala wizyte w KawkaJe. I wielka pomoc które oferowała, tak samo jak Pani Katarzynie która jest bardzo mila osoba i zawsze sluzy pomocą. Nawet gdy jest bardzo zajęta, znajdzie czas dla klienta. Rezultat jest zadowalający, poprawa energii w 100%. Energia na caly dzień. Dobre samopoczucie tez. Brak jakichkolwiek wzdęć i opanowanie. Czuję się fantastycznie.

Michal
5,0 rating
8 lutego, 2023

Jestem mamą dziecka z wadą genetyczną układu nerwowego i zawsze naturoterapeuci słuchają jakie są moje odczucia i obserwacje biorąc pod uwagę, że spędzam z dzieckiem dużo czasu. Jeśli proszę/sugeruję o jakąś dodatkową suplementację zawsze rozważają tą sugestię. Co do pana Łukasza, nie wyobrażam sobie innego dietetyka, wiedza i sposób jej przekazania zasługuje na 120 punktów na 100 😉. Dieta zawsze rozpisana jest w oparciu o moje obserwacje dziecka (przejście z keto na low carb po tym jak dziecko przestało przejadać kaloryczność), wyniki badań zarówno laboratoryjnych jak i Waszych. Ponadto Pan Łukasz ma „długoterminowy” plan dietoterapii w porozumieniu z naturoterapeutami. Polecam!!

Alicja
5,0 rating
19 stycznia, 2023

Miałam okazję być osobiście i gorąco polecam – ogrom wiedzy i doświadczenia w połączeniu z niesamowitą empatią daje wspaniałe rezultaty.

Magda
0,0 rating
30 grudnia, 2022

Masakra, same pozytywne opinie, takie to wszystko wspaniałe? Nawet nie ma co się domyślać, o co chodzi 😀

Arek
5,0 rating
9 grudnia, 2022

Profesjonalnie , można się u nich poczuć jak w domu 🙂

Dawid
5,0 rating
26 października, 2022

Ogrom wiedzy i fantastyczne podejście!!! Miałam poczucie jakby dietetyk od razu wiedział co będzie dla mnie najlepsze (bez zastanawiania się) , co odbieram pozytywnie, zwięzłe odpowiedzi na pytania. Pani Alina (diagnostyka) jest przemiła osobą, wszystko omawia w sposób jasny i zrozumiały i w dodatku emanuje serdecznością. Rejestratorki są przemiłe !!! Wszystko wyjasniaja w sposób jasny i daje się odczuć, że kochają swoją pracę , co jest niesamowite! Obecnie bezsenności minęła, przybylam na wadze, bóle głowy ustępują, wszystko się poprawia. Podsumowując jestem zachwycona tym miejscem i podejściem do pacjenta, a Pani Patrycja dodatkowo jest jak psychoterapeuta 🙂

Iza
5,0 rating
26 sierpnia, 2022

jest super czekamy z żoną na trzecią wizytę POZDRAWIAMY IPOLECAMY DLA LUDZI ŚWIADOMYCH

EMILIA I WIESŁAW ORAZ CÓRKA EWELINA
5,0 rating
24 maja, 2022

Pan Andrzej to Przemiły człowiek ,a co najważniejsze wie jak pomóc, Pan Łukasz ułożył dla mnie dietę , dzięki ,której moje wyniki krwi bardzo się poprawiły …Bardzo sympatyczny i cierpliwy człowiek, z kolei na diagnostyce pracuje przemiła osoba, cierpliwa .Wytłumaczy wszystko dokładnie. Obecnie samopoczucie bardzo dobre …5 kg mniej. Lepsze wyniki badań i ogólnie poprawa stanu zdrowia. Polecam!

Adam
5,0 rating
21 kwietnia, 2022

Szczery uśmiech, pozytywna energia bijąca od pracowników już przy wejściu. Śliczne wnętrze, przestrzeń wypełniona dobrem, a wokół wyjątkowi ludzie o ogromnej wiedzy. Leczą ciało, duszę
i serce. Otwierają oczy, pokazują drogę, dają szansę na poznanie samego siebie.
Świadomość tych ludzi, ich wysokie wibracje, wiedza, to bezcenny dar, którym dzielą się z podopiecznymi. Ratują życie, zdrowie, nadają sens istnienia niejednemu z nas. Niewielu jest takich ludzi i takich miejsc. Ja miałam szczęście, trafić pod ten właśnie adres. Polecam każdemu.
„KawkaJe” to już nie tylko zgrany ZESPÓŁ wysokiej klasy specjalistów, to RODZINA, zatem DZIĘKUJĘ całej KAWKOWEJ rodzinie za wsparcie, za zrozumienie, za wyjątkowe podejście, za drogowskazy, za traktowanie pacjenta jak człowieka, za pomoc którą niosą i co najważniejsze za ich CIĘŻKĄ pracę.

BIBI
5,0 rating
21 kwietnia, 2022

Jest to miejsce w którym człowiek zapomina o problemach i traktowaniu przez ” służbę zdrowia”. Uśmiech , pozytywne myślenie i troska o pacjenta jest tam bardzo widoczne, tak jak relaksująca muzyka i świetna woda z solą kłodawską, oczywiście ze szkła. Ogrom wiedzy, holistyczne podejście, zawsze wesoły Pan Andrzej i świetny terapeuta manualny Pan Jacek.
Mój czas wizyty (” tylko” 6h ) minął bardzo szybko.

Mariusz
5,0 rating
15 marca, 2022

Super Załoga! Fachowość i profesjonalizm, bardzo polecam.

Pacjent
5,0 rating
22 lutego, 2022

Wizyta w klinice była prezentem świątecznym dla mojego taty, który ostatnio bardzo mocno podupadł na zdrowiu. Dziś po pierwszej wizycie zadzwoniła do mnie mama która towarzyszyła tacie podczas wizyty. Zachwycona!! Że przemili ludzie i atmosfera, ogrom wiedzy przekazanej profesjonalnie i przystępnie.
Badania dają przejrzysty obraz stanu ciała- u taty wykazały dużą ilość rtęci- która zatruwa organizm.
Na zakończenie mam takie przemyśle, pomocne dla osób zastanawiających się nad wizytą w KawkaJe. Czytając kiedyś komentarze o klinice zwróciłam uwagę na jeden w którym pan czy pani stwierdziła że jeśli są same pozytywne komentarze to musi to być „naciągane”
A może są miejsca gdzie pracują w harmonii profesjonaliści od zdrowia holistycznego, którzy wysyłają dobrą energię i sprawiają że pacjenci są zadowoleni i czują się wyjątkowo?

Lidia
1,0 rating
11 stycznia, 2022

jest okej

Andrzej
0,0 rating
15 grudnia, 2021

Jestem już po trzeciej wizycie, mimo terapeutą prowadzącym jest Pan Przemek Kasprzyszyn, cóż mogę powiedzieć, pełen profesjonalizm, kompetentność, ogromna wiedza, wspaniałe podejście do pacjenta, i efekty widoczne bardzo szybko, a dowodem tego jest fakt że 12 lat leczyłam się w naszej kochanej służbie zdrowia a moje zdrowie było w coraz gorszym stanie aż w końcu dowiedziałam się, że moja choroba jest nieuleczala i do końca życia będę na sterydach. A TU ZONG, 3 wizyty w klinice KAWKAJE i nieuleczalna choroba minęła, ból odszedł, uśmiech powrócił. DZIĘKUJE wam wszystkim z kliniki za przywrócenie mi radości życia. Jesteście wspaniali, już na zawsze pozostanę z wami.

BEATA S.
0,0 rating
3 grudnia, 2021

Jesteśmy po pierwszej wizycie w klinice. Lista zaleceń ogromna, strach również wielki. Bardzo prosimy o wasze doświadczenia, związane z leczenie nowotworów w klinice – pragnę podnieść na duchu, bliską mi osobę, która zmaga się z nowotworem i powątpiewa. Pozdrawiam, Zuza

Zuza
5,0 rating
13 października, 2021

Panie Łukaszu, dziękuje za wyrozumiałość, ogromną wiedzę i pomoc w ułożeniu planu żywienia dla specyficznej sytuacji. Bardzo cenię uwagi dot. suplementacji sportowej i pomoc w pierwszym etapie odzyskiwania zdrowia oraz obecnie przy zmianie kompozycji sylwetki – nabieraniu masy mięśniowej w bezpieczny sposób przy jednoczesnym zmniejszaniu tkanki tłuszczowej. To świadczy o Pańskim dużym doświadczeniu i zawodowej elastyczność. Bardzo dziękuje i z pewnością pozostajemy w kontakcie. Pozdrawiam.

Dawid
5,0 rating
13 października, 2021

Byłem u Pana Przemka. Moge powiedziec tyle: Kompetentność, klarowność, wyrozumiałość i przyjacielskie i ludzkie podejście do pacjenta. Każdy pacjent jest inny i potrzebuje na początek czegoś innego aby poprawić swoje zdrowie – czasem szczerej rozmowy, gestu a czasem przysłowiowego “kopa w tyłek. W klinice terapeuci posiadają otwarte głowy i stosują indywidualne podejście do pacjenta. Dziękuje pięknie i chylę czoła!

Marek
0,0 rating
30 września, 2021

Podczas umawiania wizyty otoczono nas bardzo kompetentna osługą, a panie były niezwykle miłe. Na diagnostyce bardzo mila i sympatyczna mloda pani wie co robi. Pani dietetyk Agnieszka słuchała co lubię a czego nie, fachowa. ciekawe podpowiedzi dotyczące jprzygotowywania posiłków

Magda D.
0,0 rating
30 września, 2021

Z Panem Andrzejem Kawką rozumieliśmy się bardzo dobrze, natomiast dietetyk Łukasz Wojtarowicz udzielił wyczerpujących informacji na temat diety.

Adam
5,0 rating
30 września, 2021

Pani Monika – Wiedza, treść przekazywana jasno i czytelnie, czas dla pacjenta. Wszystko super

Krystyna
5,0 rating
22 września, 2021

Chciałabym podziękować Pani Monice za wszystkie rady i diagnostykę którą pani przeprowadziła u Syna podziękować. Od dwóch tygodni staram się wszystko konsekwentnie przeprowadzać i muszę przyznać, że są naprawdę ogromne zmiany. Nabrał siły i ochoty do ruchu. Wycieczki rowerowe, piłka sprawiają mu ogromna radość (tylko przy jodze kreci nosem, ale ćwiczy 😉).
W miarę możliwości będziemy chcieli na wizytę kontrolna jesienią do Pani przyjechać.
Jeszcze raz bardzo za wszystko dziękuję i pozdrawiam.

Magda
5,0 rating
15 września, 2021

Z kliniką współpracuje od października zeszłego roku i szczerze polecam z całego serca. Już na drugiej wizycie było widać poprawę w wynikach ale również w samopoczuciu. Ta klinika działa cuda!

Żaneta Heksel
5,0 rating
15 września, 2021

Jestem pod opieką tej Kliniki od wrze$nia ub roku i są bardzo dobre efekty leczenia mojego zdrowia.Jestem w końcowej fazie wyjścia z cukrzycy typu 2 / leczonej przez 21 lat przez Diabetologów i końca nie było widać bo to choroba przewlekła i żywienie Bigfarmy/.Ubyło mi 26 kg , ubyło insuliny z40 jedn do8 jedn, przybyło energii i chęci do życia.No i w dobie zamknięcia przed Polakami Służby Zdrowia mamy wspaniałe szanse na pozbycie si€ chorób i to wielu.W Klinice jest leczenie kompleksowe zepsutego organizmu.

Maria Miller
5,0 rating
15 września, 2021

Klinika zatrudnia wspaniałych terapeutów, zawsze uśmiechniętych, miłych i pomocnych we wszystkich dolegliwościach. Jestem z centralnej polski a klinika znajduje się na południu Polski czyli dosyć daleko ale zapewniam warto poświęcić te parę godzin jazdy aby uzyskać profesjonalną i skuteczną kurację czego niestety nie otrzymujemy z “naszej służby zdrowia”.

Danuta Stefankowska
5,0 rating
7 września, 2021

Jestesmy Pani Agnieszce I Pani Monice za poradę I diagnostykę bardzo wdzięczni. Stan naszego syna poprawił się niesamowicie.
Dziękujemy i gorąco polecamy klinikę Kawkaje.
Pozdrawiam Gosia

Gosia
5,0 rating
2 września, 2021

Do Kliniki trafiłam trochę przypadkiem szukając po internecie zdroworozsądkowego spojrzenia na to wariactwo dotyczące pandemii, a że dodatkowo mam od lat problemy z tarczycą i nadprogramowymi kilogramami:), to stwierdziłam, że może warto spróbować. Trafiłam do Pana Przemka, który jest dla mnie ostoją spokoju, ale przede wszystkim źródłem profesjonalnej wiedzy i całościowego patrzenia na pacjenta. Odpowiednia suplementacja i dieta zaowocowały o niebo lepszym samopoczuciem i stopniową utratą wagi (-10kg). Sporo jeszcze przede mną, ale trening czyni mistrza! Uczę się słuchać mojego ciała, myśleć pozytywnie, zdrowo się odżywiać. Wszystkim szukającym harmonii i zdrowia polecam Klinikę. Pozdrawiam Zosia!

5,0 rating
30 sierpnia, 2021

Przejechałam pół Polski by dostać się do kliniki. Czułam się bardzo zaopiekowana. Nikt nie patrzy na zegarek , liczy się pacjent. Cały zespół bardzo zgrany, profesjonalny ,zaangażowany a wizyta w pełni oparta na merytoryce i szczegółowym wyjaśnieniu. Z czystym sumieniem wszystkim szukającym skutecznej drogi do poprawy stanu zdrowia i lepszej sylwetki polecam Pana Andrzeja, Panią Monikę i Panią Agnieszkę .

EDYTA KLESSA
0,0 rating
28 sierpnia, 2021

My z mężem dopiero trafiliśmy pod opiekę kliniki ,i jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni przyjęciem nas i badaniami ,miła ekipa ,podejście do pacjenta super.

Malgorzata
5,0 rating
6 sierpnia, 2021

Panie Andrzeju, jest Pan najlepszym nauczycielem . Dziękuję Panu za jasny przekaz.Dzięki Panu jestem zdrowa i lżejsza o 20 kg i nie biorę już leków.
Potrafi Pan przekazywać wiedzę po mistrzowsku.

Keto Bluszcz
5,0 rating
3 sierpnia, 2021

Kompetencja,pasja,niezależność,obiektywizm….bardzo miła atmosfera, bardzo duża wiedza..po prostu SUPER. Polecam wszystkim.

Kristof Celej
5,0 rating
3 sierpnia, 2021

Gorąco polecam zwłaszcza za indywidualne podejście. Duży plus również za zwracanie uwagi na wpływ psychiki na stan zdrowia, czego niestety medycyna akademicka w ogóle nie bierze pod uwagę. Trzeba przyznać, że musiałam przeprowadzić małą rewolucję w moim życiu, żeby wprowadzić wszystkie zalecenia, ale efekty są spektakularne! Naprawdę warto się poświęcić. Żeby nie było zbyt ogólnikowo to wymienię kilka efektów współpracy z Kliniką Kawkaje. Brak już problemów żołądkowo-jelitowych, wyleczenie żylaków odbytu, migren, płaski brzuch, zero wypadania włosów, brak bólu stawów, znaczna poprawa stabilności kręgosłupa (wcześniej dyskopatia), wyleczenie neuropatii uciskowej nadgarstka, która objawiała się silnymi bólami na skutek ucisku nerwu, a którą to chorobę lekarz uznał za nieuleczalną i zaproponował ostrzykiwanie sterydami oraz leki przeciwbólowe. Obecnie rękę mam całkowicie sprawną. Wspomnę jeszcze, że uzależniłam się od atmosfery panującej w klinice, a tworzą ją wspaniali ludzie, którzy tam pracują. Jestem bardzo wdzięczna. Joanna

Joanna Cieślińska
5,0 rating
19 lipca, 2021

Pan Przemysław to naprawdę przemiła osoba. Polecam wszystkim, którzy chcą wyzdrowieć. Pozdrawiam

Teresa
5,0 rating
18 lipca, 2021

super

5,0 rating
18 lipca, 2021
0,0 rating
18 lipca, 2021

Trafiliśmy z mężem do kliniki Kawkaje ponad rok temu. Aktualnie jesteśmy w trakcie terapii dietą i suplementami. Zalecono nam dietę ketogeniczną.Część naszych dolegliwości już ustąpiła schudliśmy i jesteśmy na dobrej drodze do powrotu do zdrowia. Nasz terapeuta Pan Przemysław posiada ogromną wiedzę, zawsze miły i uśmiechnięty, zaraża dobrą energią. Polecam wszystkim, którzy mają problem ze zdrowiem i chcą wyzdrowieć. Dziękujemy bardzo, że spotkaliśmy taką osobę, dziękujemy całemy zespołowi Kawkaje. Pozdrawiam.

Teresa
5,0 rating
13 lipca, 2021

Najlepsze co mogłam dla siebie w życiu zrobić to umówić się na wizytę do kliniki Kawkaje. Żaden lekarz nie potrafił postawić mi diagnozy. A tu wystarczyły odpowiednie badania (wykonywane na miejscu) i przede wszystkim rozmowa. Mój terapeuta prowadzący pan Przemysław ma ogromną wiedzę i w sposób ciekawy i zrozumiały potrafi ją przekazać. Aż nie chce się wychodzić z gabinetu. Po 5 miesiącach terapii czuję się rewelacyjnie,mam energię do pracy i do życia. Polecam wszystkim którzy mają dość chodzenia od lekarza do lekarza i picia tabletek, które tylko podtrzymują chorobę,a niestety nie wyleczą. Dziękuję całemu zespołowi.

Edyta
5,0 rating
13 kwietnia, 2021

Pan Przemysław to niesamowicie pozytywna osoba z bardzo dużą wiedzą. Podczas wizyty czuć było bardzo dobrą energię, zapał i pasję do zawodu. Pozdrawiam!

Anna
0,0 rating
13 kwietnia, 2021

trochę naciągane bo tylko same pozytywy

sl845
5,0 rating
1 marca, 2021

Lekarze powinni uczyć się od Nich jak należy leczyć człowieka. Ja straciłam wiele lat na niby leczenie w gabinetach lekarskich i było tylko gorzej. Gdy zaczęłam wprowadzić zalecenia Andrzeja Kawki zdrowie zaczęło mi wracać. Moja bardzo poważna choroba już nie istnieje a lekarze nie dawali szans na wyleczenie. Już nie chodzę do tych lekarzy bo pojęcia o leczeniu nie mają. Polecam każdemu kto naprawdę chce sobie pomóc i wyzdrowieć.

Ela
5,0 rating
24 lutego, 2021

Przez 15 lat męczyłem się z nadciśnieniem, które przez lekarzy uznawane jest za chorobę nieuleczalna, byłem na wizycie w kawkaje 22 stycznia, dzisiaj jestem kompletnie bez leków 🙂 🙂 🙂 tez nie wykonuje 100% procent poleceń z kliniki niestety ale i tak to działa 🙂 🙂 🙂 na następnej wizycie potwierdzę jeszcze wszystko badaniami 🙂 Dziękuje bardzo Pani Justynie i Pani Agnieszce 🙂 🙂

Piotr
5,0 rating
23 lutego, 2021

Po wizycie u nich w klinice i stosowaniu zaleceń i diety (przypuszczam że w 70%) egzema skórna pierwszy raz się nie pojawiła. A dodam, że miałam ją od niemowlaka. Już nie wspominając o utracie wagi -14kg

Dorota
5,0 rating
23 lutego, 2021

Tam badania nie trwają 5 minut z wypisaniem jednym palcem recepty na klawiaturze. Trzeba zarezerwować troszkę czasu ale za to “obstukają, osłuchają, pogadają (czyli wywiad z pacjentem czego w NFZ nie ma bo brak czasu i chęci i tak przed wejściem wiedzą co zapisać bo rano był przedstawiciel koncernu farmaceutycznego.) Już na “dzień dobry” jest kilkustronicowy wywiad do wypełnienia. Do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie. A i ważne jak się wejdzie do kliniki to “czuć” spokój, miłą atmosferę. Takie kliniki powinny prowadzić szkolenia dla ośrodków NFZ na temat pracy z pacjentem. Wiele uśmiechu i zdrowia całemu personelowi 👍

Roman
5,0 rating
23 lutego, 2021

Bylem w lipcu 2020 na badaniach-wizycie u Pana Andrzeja Klinika Kawkaje i przyznaje się bez bicia ze stosuje tylko 60% zaleceń życia i diety z powodu pracy i trybu życia które jest jeszcze przedemnä do zmienienia, a efekty sä takie ze przestalem chodzic do lekaza a wczesniej minimum raz w miesiäcu recepta na leki i mascie sterydowe itd….. Wszystkie alergie wysypki bule stawöw bezsennosc lub sennosc bo potrafilem przez 24 godziny tylko spac lub przez 3 dni wogule nie spac i przy tym migrena prawie non staop, a teraz nie odwiedzam lekarza, sypiam 6-7 godzin i jestem wypoczety, alergie wysypki bule wszystkie i dolegliwosci ustäpily, wkoncu sie spelniam w zyciu partnerskim co w wieku 40lat jest bardzo wazne, DZIEKUJE BARDZO i napewno zawitam na w nastepnym urlopie w pl ( sorry za bledy ale nie posiadam polskiej klawiatury ) dziekuje za wszystko i pozdrawiam

Hrumki H
5,0 rating
13 października, 2020

Bardzo dziękuję za cenne rady

Grażyna
5,0 rating
6 października, 2020

Aktualnie jestem w trakcie terapii dieta i suplementami. 17 sierpnia zaczelam diete ketogeniczna, ktora byla zalecona przy moich dolegliwosciach. Juz teraz czuje sie o niebo lepiej, mam wiecej enrgii, spie lepiej no i schudlam 9kg ( po prostu wow)! Wiem, ze jestem na dobrej drodze, za co serdecznie dziekuje 🙂

Dorota
5,0 rating
23 września, 2020

Pan Andrzej Kawka uratował mi życie!!!Jestem zdrowa i szczęśliwa.Dziękuję Panie Andrzeju.Jest Pan autorytetem w dziedzinie zdrowia!!!

Magdalena
5,0 rating
8 września, 2020

Profesjonalna i bardzo miła obsluga. Ludzie tam zarazają pozytywną energią. Już na samym wejściu do kliniki czuć przyjazna atmosfere. Własciwi ludzie na własciwym miejscu,a slowo dom jednorodzinny nabiera tutaj doslownego znaczenia 🙂 jezeli chodzi o wiedze i sposob jej przekazania,to Pan Andrzej jest bezkonkurencyjny 🙂 dziękuję 🙂

Iwona
5,0 rating
30 lipca, 2020

Do Pana Andrzeja trafiłam dokładnie 4 lata temu jako 22-latka z nadwagą, niedoczynnością tarczycy i depresją. Mój wynik TSH oscylował w granicach 6,3, na lekach został zbity na 2,24. Czułam się źle, przyjmowałam leki od ponad roku i choć wyniki były po nich w normie, ja czułam się coraz gorzej… Nie mogłam uczyć się na studia, przesypiałam całe dnie, nie mogłam się skupić, miałam depresyjne myśli i chyba to było w tym wszystkim najgorsze. Kiedy napisałam do Pana Andrzeja wiadomość, że chcę po prostu schudnąć, bo może chociaż to poprawi trochę moją sytuację, ten odpisał mi, że wyleczymy niedoczynność. No, ale jak wyleczyć niedoczynność skoro to nieuleczalna choroba? Po pierwszej wizycie byłam w ciężkim szoku, Pan Andrzej tylko się śmiał, że to normalne, gdy człowiek dowiaduje się tylu rzeczy, aczkolwiek i tak mocno cedziłam te informacje, a nawet sprawdzałam w innych źródłach czy ktoś kiedyś słyszał o tym co mówi ten człowiek. O dziwo odpowiedzi znajdywałam natychmiastowo, albo docierały do mnie z opóźnieniem np z mediów i innych źródeł. Nie będę kłamać – mistrzynią trzymania czystej miski nie jestem i nie byłam nigdy, toteż moja przygoda z Panem Andrzejem trwała dłużej niż u przeciętnego człowieka. Trochę niektóre rzeczy mi nie pasowały, trochę o innych zapominałam, jednak koniec końców odstawiliśmy leki, schudłam, a moja endokrynolog zbierała szczękę z podłogi, no bo jakto? Jeszcze pół roku wcześniej moje wyniki wynosiły TSH 11,01, a dziś 1,6?! (inne parametry miałam zawsze w normie, miałam nabytą niedoczynność tarczycy, w którą wpędził mnie inny lekarz dobierając źle tabletki hormonalne). Po kilku miesiącach zrobiłam badania ponownie, dodam, że to już 3 lata odkąd nie biorę letroxu) i wyniki wciąż są dobre. Dużo się dowiedziałam o swoim organizmie. Ogrom cennej wiedzy wyniosłam ze spotkań u Pana Andrzeja, wysłałam do niego nawet moją mamę (jej kuracja trwała krócej, bo to raczej kobieta, która trzyma się zaleceń od a do z), schudła 20 kg, ale i wyleczyła wszystko co jej dolegało. Pomimo tego, że w wielu kwestiach się nie zgadzamy, to wciąż polecam każdej osobie Pana Andrzeja. Choćbym chciała to nie mogę zaprzeczyć, że dziś nie mam niedoczynności, depresji i znowu myślę jak dziewczyna po 20-stce. Cieszę się, że trafiłam do Pana Andrzeja i osiągnęliśmy razem nieosiągalne. Po przerwie planuję jednak wrócić, by w końcu na 100% zabrać się za swoja sylwetkę, bo tylko to zostało do zrobienia 🙂

Karolina
5,0 rating
21 lipca, 2020

“Moja historia”
Mam 34 lata i nie pamiętam życia bez choroby. Od 28 lat choruję na cukrzycę typu 1 i od 8 lat na niedoczynność tarczycy. Po drodze znalazły się łuszczyca i nietolerancja pokarmowa. Na pana Andrzeja natrafiłam przez przypadek, a ściślej mówiąc szwagier podesłał mi link z jednym z wywiadów p. Andrzeja no i tak się zaczęło……… Pierwsza moja wizyta miała miejsce 11 maja 2020, przed wizytą zrobiłam wszystkie badania, aby mieć porównanie. Na tarczycy było 5 guzów, po suplementacji witaminami i płynem lugola wraz z mumio z 5 zrobił się 1, a tarczyca wróciła do swoich rozmiarów:) Na chwilę obecną nie biorę żadnych leków (letrox), a endokrynolog widząc, iż świetnie się czuję i wyniki super, jedyne co stwierdził ” że szastam swoim zdrowiem”. No tak, ponieważ ja już się nie dokładam do przemysłu farmaceutycznego i granty z tego tytułu nie płyną na jego konto. Zapomniałam, że było coś takiego jak niedoczynność tarczycy. To samo tyczy się głównego mojego schorzenia, a mianowicie cukrzycy. Poziomy spadły do 80 – 100, z dawek rano 10 jednostek do 3 – 4, obiad i kolacja tak samo, a wieczór z 18 – 20 jednostek do 5 – 7. Nie powiem, na samym początku było trudno się przestawić, ale tak bardzo chcę się pozbyć do reszty tych schorzeń, że nie stanowi to dla mnie teraz problemu, a widząc efekty, tylko jest to dla mnie wzmocnienie. Będąc dzisiaj na wizycie dostałam tego potwierdzenie, a jak zarówno p. Andrzej, jak i p. Łukasz (dietetyk), który prowadzi moją dietę, mówią że są dumni i się cieszą z moich postępów, no to cóż rzec??? Jedyne co przychodzi i ciśnie mi się na usta, ” złapałam Pana Boga za nogi” ( w tym przypadku 3 – p. Andrzej – skarbnica wiedzy, p. Łukasz – druga taka sama skarbnica wiedzy, no i p. Emilka – trzecia do kompletu:):) Atmosfera jaka panuje w klinice jest na najwyższym poziomie – ciepła, serdeczna (p. Kasia z rejestracji wszystko wytłumaczy z uśmiechem na twarzy:) Kochani, wszyscy zastanawiający się czy skorzystać z usług kliniki – przyjeżdżajcie!!! Mam nadzieję, że p. Andrzej znajdzie jakąś tabletkę dla siebie na długo wieczność, ponieważ bez niego, jego wiedzy i podejścia do pacjenta byłoby niewesoło. Serdecznie dziękuję za dzisiejszą wizytę, za wlanie we mnie jeszcze większej nadziei, i utwierdzenie mnie, iż mój trud i wysiłek nie poszły na marne:) Do zobaczenia w październiku:) Serdecznie pozdrawiam cały zespół Kawkaje:)

Ewa G:)
5,0 rating
3 lipca, 2020

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem naszej pierwszej wizyty. Mieliśmy duże oczekiwania i na pewno nie jesteśmy rozczarowani. Wszystkie osoby z którymi się spotkaliśmy były bardzo profesjonalne i serdeczne, ale nade wszystko zachwyciła nas zrelaksowana, rodzinna atmosfera, którą udało się Państwu stworzyć w Kawka Je. Łatwo było zauważyć, że nasz terapeuta, Pan Przemek Kasprzyszyn ma ogromną wiedzę i olbrzymią chęć niesienia pomocy poprzez holistyczne podejście do zdrowia. Z niecierpliwością oczekujemy na dalszą współpracę z Państwem, z wielką nadzieją w sercu, że nowe zalecenia pomogą odzyskać zdrowie naszej córce Nicoli.

Izabela Szeliga
5,0 rating
15 maja, 2020

Andrzeja miałam przyjemność poznać kilkanaście lat temu, już wtedy zarażał pozytywną energia i swoją pasją do zdrowego stylu życia.
Wiem jedno jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Super, że istnieje taka możliwość aby oddać się w ręce osobie o tak ogromnej wiedzy i doświadczeniu.
ps. wykłady po prostu REWELACJA 🙂
Pozdrawiam serdecznie

Maja
5,0 rating
14 kwietnia, 2020

Dziękuję za odważne i bardzo cenne wykłady min. o rzekomej pandemii, wiem że teraz moja mama będzie spać spokojnie i czerpać radość z wiosennych spacerów ( z psem ;)) a ja nie będę się martwić o jej odporność…
Szacun

Dorota
5,0 rating
5 kwietnia, 2020

Bardzo mądre i pouczające wykłady.
Dziękuję p. Andrzejowi za przywrócenie mi zdrowia.

Andrzej
1,0 rating
5 kwietnia, 2020

Super fachowiec.

Jan
5,0 rating
2 kwietnia, 2020

Bardzo pomocne wykłady, czerpię z nich porady dla siebie i rodziny.
Dziś zasnę normalnie, nie w strachu. Przedstawione fakty, liczby pozwolą mi spojrzeć z dystansu b.normalnie na niezdrową atmosferę wokół tzw nowego wirusa.
Bardzo dziekuje

Hanka
5,0 rating
1 kwietnia, 2020

Witam 🙂 Całym sercem dziękuję P.Andrzejowi za moje drugie życie ,które diametralnie się zmieniło na cudownie lepsze ,mogę swobodnie się poruszać ,zejść rano z łóżka,uklęknąć ,przykucnąć,jeżdzić na rowerze ,chodzić na Nordic Walking i wile cudownych czynnośći których nie mogłam wykonywać ze względu na okropny ból stawów. Dzięki temu że zaufałam Panu Andrzejowi i uwierzyłam w Siebie Jestem szczęśliwą ,pełną entuzjazmu ,ogromnej wiary Agnieszką ,nie dokucza mi już nadciśnienie tętnicze ,a lekarze mówili że przez całe życie muszę brać tabletki i tak naprawdę to do końca nie umieli zdiagnozować moich dolegliwośći .Pozbyłam się też nadmiernych kilogramów i waga ciągle spada w dół z czego się cieszę 🙂 .Gdyby nie P.Andrzej to byłabym już wrakiem .Dziękuję Bogu że trafiłam do Pana Panie Andrzeju i z całych sił dziekuję za wszystko :):):) Jest Pan cudownym ciepłym ,dobrym człowiekiem ,ma Pan olbrzymie serce 🙂 które chce pomagać ludziom.
Pozdrawiam zespół” Kawka Je “i tych którzy walczą o Siebie .Dacie radę :):):)

Agnieszka
5,0 rating
24 marca, 2020

Witam 🤗 Z całego serca chciałam Podziękować Panu Andrzejowi za moje lepsze życie, nie tylko za zgubione kg ale za to że teraz po tych kilku miesiącach mogę śmiało powiedzieć że gdyby nie Pan i moja siła woli to pewnie byłabym wrakiem. Pożegnałam się z moimi bolącymi stawami, z dną moczanową i wiele z tym związanych dolegliwościami. JESTEM Bardzo SZCZĘŚLIWA 😀Cały czas walczę o Siebie dzięki Panu☺️ Jest Pan cudownym ciepłym i dobrym człowiekiem, no i ma Pan Wspaniałą żonę oraz, niesamowitą ekipę Gratuluję Panie Andrzeju 😀😀😀
Tak trzymać Pozdrawiam Wszystkich 💕

Agnieszka 😀
5,0 rating
9 marca, 2020

Byłem u Was razem z moją prozdrowotną Przyjaciółką na konsultacji w ostatni piątek i wciąż jestem pod wielkim wrażeniem ☺️. Zarówno badania, przebieg konsultacji jak i prawdziwie domowa atmosfera sprawiły, że czas minął w oka mgnieniu….. Gratuluję fantastycznych współpracowników bo to dzięki ich empatii czułem , że moje zdrowie jest dla nich ważne….to motywuje do realizacji zaleconych zmian..
Bardzo dziękuję i do zobaczenia na kolejnych konsultacjach.🙂

Waldemar
5,0 rating
25 lutego, 2020

Wszystko ładnie powiedziane a Pan Andrzej jaki przystojny!!!

Danusia
5,0 rating
12 lutego, 2020

Brawo!!!

ToJa
5,0 rating
10 lutego, 2020

Zgadzam się z pana opiniami interesuję się też tymi zagadnieniami.Fajnie że ktoś podjął się tych tematów.
Dziękuję.

Małgorzata
5,0 rating
9 lutego, 2020

Super

Regina
5,0 rating
9 lutego, 2020

Schudlam 7 kg jedzenie tylko takie jak pisze

Regina
5,0 rating
8 lutego, 2020

My z synem jemy co doktor mowi .schudlismy po 7 kg .wszyscy to widza i w pracy i znajomi .od teraz tylko tak jemy .siostra z mezem pierwsza to sprawdzila na sobie i dala nam namiary ..polecamy goraco

Regina
5,0 rating
8 lutego, 2020

Od dwoch miesiecy slucham i stosuje sie do tego .syn tez schudlismy po 7 kg i jest super .teraz tylko tak sie odzywiamy

Regina
5,0 rating
4 lutego, 2020

Witam !Chciałam się dowiedzieć, co Pan je na co dzien.Pozdrawiam.

Bronia
5,0 rating
4 lutego, 2020
0,0 rating
2 lutego, 2020

Pani Elu, no może Ameryki nie odkryłam, ale dowiedziałam się prostej rzeczy, że piję zbyt mało wody, Pan Kawka poprowadził piękny, rzeczowy wykład, w którym wyjaśnił mi jeszcze wiele więcej. Chodzi mi o to, że żaden dyplomowany lekarz nawet mi nie zasugerował, że może piję zbyt mało. Poza tym powiem Pani jeszcze więcej, żaden z tych lekarzy i dietetyków nie wyjaśnił mi tyle w gabinecie co dr Jaśkowski, dr Czerniak, dr Różański, Barbara Kazana,.Andrzej Kawka,.Jerzy Zięba na kanale You Toube. Pani Elu Pani też spróbuje się u nich dokształcić, albo jeść więcej wartościowych tłuszczów czy białek o wysokiej wartości biologicznej, może mózg zacznie lepiej pracować. I proszę nie atakować już Pana Andrzeja i osób chwalących jego osobę, wiedzę i praktykę, bo to robi się żałosne. Proszę, by Pani pisała konkrety, co Pan Kawka źle robi, w czym się myli, co poparł złym przykładem, gdzie skłamał, atakuje Pani ogólnikami, co świadczy o tym, że nie ma mu Pani nic do zarzucenia. Więcej uśmiechu, radości i żółteczek na maśle życzę, to rozjaśnia umysł. Pozdrawiam Panią z serca🌷
J.K

J.K
5,0 rating
1 lutego, 2020

Wiedza przekazywana na You Tube jest bardzo niewygodna dla ” pseudo lekarzy, dietetyków”
Ja jestem wdzięczna za takich ludzi jak Pan Andrzej czy Pan Jerzy Zięba, bo dzięki nim dowiadujemy się o realnych przyczynach chorobach a nie tylko leczeniu objawów. Jak to robią skorumpowani lekarzy Big Pharmy.
Pani Elżbieto niech sie Pani zajmie swoim życiem i nie zaśmieca tutaj miejsca.
Z pozdrowieniami,
Patrycja Gorska

Patrycja
5,0 rating
1 lutego, 2020

Panie Andrzeju, ciągle miałam problemy z pęcherzem moczowym, zjadłam tony leków wypisywanych przez lekarza rodzinnego, nic nie pomagało, przypadkiem trafiłam na Pana filmik o wodzie i tyle starczyło, żeby skończyły się problemy z pęcherzem. Szkoda, że lekarz mi nie dał tak prostej rady, że trzeba pić wodę. Dziękuję

J.K
5,0 rating
31 stycznia, 2020

Jestem pod wrażeniem Pana wiedzy zaprezentowanej w filmach na YouTube.
Jakieś to wszystko robi się proste i logiczne w Pana ustach 🙂
Współczuję, że trole, szczególnie natrętna Elka (na zlecenie?)
zaśmiecają to forum nic nie wnoszącymi komentarzami,
bo wolałbym poznać historie osób, którym Pan pomógł.

Leszek
5,0 rating
30 stycznia, 2020

Witam, wysłuchałam /obejrzalam kilka filmików na YT . Dowiedziałam się wielu nowych, bardzo interesujących informacji na temat zdrowia. Dziękuję.
Chcę wykonać badania podane przez Pana na kanale i zgłosić się na terapię. Pozdrawiam serdecznie

Teresa
5,0 rating
26 stycznia, 2020

Ale boli dupa dietetyków i “wspaniałych lekarzy” ,ktorzy nie mogą przeboleć,że człowiek pomaga ludziom . Tak myślałem, że big farma się osra. Do przodu Andrzeju

Calopaalny
5,0 rating
24 stycznia, 2020

Widzę że od 2020 zaczęły się podpinać pod stronkę jakieś zazdrosne mordy i komentować negatywnie, prawdopodobnie nawet nie znając P.Kawki. Co lepsze że jak się cofniemy wstecz to widać same pozytywy więc jak to możliwe że umiejętności mu nagle spadły > hehe no raczej chyba nie więc co was boli że tutaj zaśmiecacie ? Może trzeba waszą psychikę podreperować skoro u was dyplomy ważniejsze a nie umiejętności, to jak ja idę się leczyć to mam patrzeć na ilość dyplomów jakiegoś konowała co będzie mi przepisywał tabletki do końca życia, dołował mnie mówiąc że nic się nie da zrobić i że muszę z tym żyć i to jedyna szansa dla mnie ? Co wy ludzie macie mózg wielkości ziarnka grochu czy jak ? Praktyka czyni mistrza a nie dyplomy, mogę sobie kupić 20 dyplomów i kto do mnie przyjdzie ? Raz-drugi coś spieprzę fama się rozejdzie i już koniec po terapiach…myślcie co niektórzy co piszecie i co robicie 🙂

Kamil
0,0 rating
22 stycznia, 2020
0,0 rating
22 stycznia, 2020

W odniesieniu do poniższej wypowiedzi – W Polsce rzeczywiście tylko osoby dyplomowane mają prawo korzystać z tytułów. Inaczej jest w Niemczech, czy Anglii, gdzie nie potrzeba wykształcenia akademickiego do udzielania porad zdrowotnych i dietetycznych i wsparcia takiego jakiego udziela p. Kawka. Ma Pani prawo do weryfikacji wykształcenia. Ma Pani prawo nie korzystać z porad osób, które są dla Pani niewiarygodne ze względu na brak dyplomu akademickiego. Proszę jednak nie odmawiać innym ludziom prawa poszukiwania alternatywnych rozwiązań, szczególnie gdy te konwencjonalne zawiodły.

Magda
5,0 rating
22 stycznia, 2020

Zalozenia diety do mnie przemawiaja.Mialam mozliwosc korzystania z naturalnych produktow płodow rolnych z gospidarstwa moich dziadkow 45 lat temu. Wszystkie produkty byly naturalne.Malo srodkow ochrony stosowano bo i nie bylo na to funduszy. Obecnie zwracalam uwage na to co jem .Stosowalam duzo warzyw. Mięsa. I wędlinka tylko chude. Doprowadzilo to do ogromnych problemow ukladu pokarmowego i obnizonej odpornosci.Od 2 tygodni zmieniam zywienie i juz bynajniej odczuwam poprawe.Zniknely bole. Polecam sprobowac wdrozyc diete i wypowiadac sie po zastosowaniu jej . Zanim ktos przekreśli osiagniecia.

Beata
0,0 rating
17 stycznia, 2020

Witam, coraz wiecej logiki w tym widze im wiecej czytam i slucham nt diety tluszczowej, bo przeciez powinnismy byc zdrowi z pozywienia a nie z tabletek.

Sylwia
5,0 rating
17 stycznia, 2020

Bystry gostek z niesamowita wiedza. Polecam

dr. Kbolo
5,0 rating
17 stycznia, 2020

Widzę, że trole się już dorwały do strony i wypisują nieskładnymi (pewnie brak jakiegokolwiek wykształcenia) zdaniami swoje bzdury. Skoro się pojawili, to wniosek, że Pan Kawka robi dobrą robotę.

Michał
5,0 rating
14 stycznia, 2020

ok

Beata
5,0 rating
14 stycznia, 2020

Dieta Keto w moim przypadku była inspirowana wykładem Pana Kawki, sprawdziłam temat, posiadam wykształcenie medyczne, więc nie były to dla mnie nowe informacje, ale za to skompletowały się w całość. Rozpoczęłam program wraz z mężem, wdrożyliśmy dietę na stałe, choroby układu pokarmowego męża zniknęły już po 3 miesiącach, a moje RZS wyciszyło się na tyle, że czuję się lepiej niż kiedykolwiek w życiu, a chorowałam od dziecka. Dziękuje za inspirację, polecam wszystkim by szukali dobrych zmian w swoim żywieniu dla lepszego zdrowia na przyszłość.

NareszcieZdrowa
5,0 rating
14 stycznia, 2020

ok

Rita
5,0 rating
14 stycznia, 2020
Rita
5,0 rating
14 stycznia, 2020

Z CZYSTYM POLECAM PANA WSZYSTKIM LOGICZNIE MYŚLACYM.

Rita
5,0 rating
14 stycznia, 2020

Wszystko to co pan wygłasza jest prawdą potwierdzoną badaniami naukowymi. Coraz więcej ludzi się budzi i leczy się na własną rękę z dobrymi rezultatami bo w medycynę konowałów przestali już wierzyć, chodzi mi o choroby przewlekłe których leczenie jest bezterminowe tzw. nie uleczalne, utrzymywanie chorego w chorobie do końca życia a nie leczenie.

Piotr
3,0 rating
7 stycznia, 2020

test

Jan
0,0 rating
30 grudnia, 2019

Byłam kiedyś na żywieniu optymalnym, cudowny czas zdrowego myślenia, wspaniałego samopoczucia, schudłam 35 kg. Z różnych powodów zaprzestałam tego modelu żywienia i bardzo szybko powróciły problemy zdrowotne i waga. Tu pragnę zwrócić się do Pana Marcela i jego postu z 15 grudnia. Nawet jeśli Pan Kawka zarobkuje na swojej wiedzy, a ma takie prawo, to zachęca ludzi by leczyli się naturalnie, w przeciwieństwie do pań i panów doktorów, wykonawców nieludzkich procedur na usługach koncernów farmaceutycznych, jeżdżących na cudowne wycieczki za wciskanie szkodliwej chemii ludziom. Sam Pan pisze, że zna Pan przypadek wyleczenia członka Pańskiej rodziny naturalnymi środkami, zaznacza Pan, że człowiek, który go wyleczył nie zarabia na ludziach, i tu wyciągam wnioski, że Pan zazdrości Kawce😁

Justyna Kołodziej
5,0 rating
15 grudnia, 2019

Witam panie Andrzeju.
Popieram pana w 100% 🙂 . Sama doszłam do tego o czym pan mówi już wiele lat temu . Moje motto to ,, Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem bo jak nie to lekarstwa staną się Twoim jedzeniem „ Pozdrawiam serdecznie 🙂

Edyta
5,0 rating
1 grudnia, 2019

Dobry człowiek, niesamowita wiedza, doskonały przekaz.

Czesław
0,0 rating
27 listopada, 2019

Interesujące. Przekonywujące. Spróbuję.

Marek
2,0 rating
26 listopada, 2019

Test test test- czy te opinie sa faktyczne czy monitorowane

Basia
5,0 rating
22 listopada, 2019

Bardzo przystępny i humorystyczny sposób przekazania wiedzy o naszym zdrowiu .

Agata
5,0 rating
20 listopada, 2019

Wspaniały. Cudowny. Kochany. Uratował moje życie. Dziękuje Panie Andrzeju!

Jagoda
5,0 rating
21 listopada, 2018

Mimo, iż nie zgadzamy się co do żywienia, bo jestem weganką, ten człowiek wyleczył mnie z boreliozy choć mówia, że to wciąż choroba nieuleczalna i nawet po ziołach ludzie wciąż mają napady. Na początku bałam się tego co kazał mi pić, nie było to smaczne i była to dla mnie istna katorga, ale badałam się po 2 latach od jego terapii i mam w sobie przeciwciała, ale już nieaktywne co oznacza, że przeszłam ta chorobę, ale ona już mi nie grozi. Dziekuje, że los postawił Andrzejka na mojej drodze, bo nauczyłam się od niego wiele i na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że jest moim mentorem i uratował mi życie.

Daga
5,0 rating
27 października, 2018

Polecam jak najbardziej dzięki Panu Andrzejowi moje życie nabrało sensu, borykałam się z niedużą nadwagą ale najbardziej co nie dawało mi funkcjonować to stany depresyjne , znużenie, brak sił po prostu zero zadowolenia z życia. Teraz jestem po prostu szczęśliwa mam siły za dwie codziennie kawa kuloodporna daje mi takiego pałera na cały dzień, nie pije już kolejnych kaw jak wcześniej bo byłam śpiąca brak sił. Stany depresyjne zniknęły mogę cieszyć się życiem teraz wiem co przez pięć lat po wizytach u lekarzy szukałam choroby oni rozkładali ręce Pani jest zdrowa, a ja po prostu nie mogłam funkcjonować zawroty głowy nieraz nie wychodziłam z domu bo bałam się że się przewróce. Teraz dzięki diecie mogę powiedzieć jest super. Mam dużo energi, cera bez zarzutów i zgubiłam kilogramy Polecam Pana Andrzeja.😀😀

Iza
5,0 rating
3 października, 2018

Witam, chcę się podzielić wynikami usg tarczycy oraz samopoczuciem, które w porównaniu do poprzednich miesięcy jest kapitalne.
Dzięki zrządzeniu losu, inaczej nie mogę tego nazwać, trafiłam na Andrzeja Kawkę i zwróciłam się o pomoc w naprawie jelit i całego układu pokarmowego. Tak znalazłam się pod jego opieką od 02.08.2018 r. Od tego czasu jestem na ustalonej przez niego diecie, nie robię żadnych odstepstw i ściśle się jej trzymam. Przed dieta jazda z całym układem pokarmowym biegunki, wzdęcia, przelewania, mdłości, ciężkość na żołądku, zgaga. Do tego niedoczynność tarczycy i stan zapalny tarczycy. Po dwóch miesiącach na diecie zniknęła niejednorodna echogenicznosc czyli stan zapalny. Potwierdzone na usg. Widocznie w tym co jadłam coś mocno szkodzilo moim jelitom a tym samym tarczycy. Aktualnie moje samopoczucie rewelacja, brak senności, pozytywną energia, brak dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Została jeszcze zgaga ale to ponoć temat na kilka miesięcy w moim przypadku 🙂 Czuję się świetnie, ciśnienie z 80/50 wzrosło do 110/70. Kolatania serca zdarzają się rzadziej, a czasem nie pojawiaja się przez kilka dni wcale co też jest sukcesem bo wystepowaly codziennie. Ponoc jak wytrzymam pół roku to wszystko wróci do normy i tego się trzymam. Kiedyś nie wierzyłam, że układ pokarmowy ma tak duże znaczenie dla pracy tarczycy ale dzięki Andrzejowi przekonałam się na własnej skórze, że ma. Doslownie na skórze bo moja cera jest idealna, a zawsze była pełna krostek, krosteczek! Zdarzają się duże bolące krosty ale to już kwestia detoxu od jodu i diety. Taka dieta to nie dieta tylko zdrowy styl życia, który polecam każdemu. Dla takiego samopoczucia naprawdę warto! Dzięki Andrzej Kawka, odmieniłeś mój świat i dałeś nadzieję na lepsze jutro 🙂

Kasia
5,0 rating
14 czerwca, 2018

Panie Andrzeju nie potrafię wyrazić swojej wdzięczności. Po 20 latach udręki z cukrzycą, nadciśnieniem, depresją i potężną otyłością dziś znów moje życie jest cudowne. Ostawiłam wszystkie leki. Wszystkie wyniki w normie. Wspaniałe samopoczucie i figurka z przed 20 lat 🙂 Jest Pan wspaniałym człowiekiem. Dziękuje

Aurelia
5,0 rating
5 marca, 2018

Dziękuję to za mało… Kilka lat borykalam się z wieloma dolegliwosciami mimo mlodego wieku, pelen bagaz doświadczeń zdrowotnych m.in. niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, problemy jelitwe, poprzez niesamowitą wiedzę w tematyce zywienia jaka przekazal mi Andrzej, poprzez uwagi jakie skierowal w moim kierunku, oraz poprzez bardzo profesjonalne i indywidualne podejscie do pacjenta jestem tu gdzie jestem pelna zdrowia, siły i checi do dzialania. Uzyskalam zdrowko oraz wymarzoną sylwetke, a bylo to nie lada wyzwanie, gdyż borykalam sie z moimi problemami u roznych specjalistów dietetycznych i nie tylko, przez kilka lat, tym wieksze poklony w strone najlepszego dietetyka jakiego znam 🙂 DZIĘKUJĘ!!!

Paula
5,0 rating
14 października, 2017

dziekuje moje wyniki watrobowe sa idealne jestes lepszy od lekarzy POLECAM

Maria
5,0 rating
7 października, 2017

Fantastyczny człowiek z niesamowitą wiedzą o ludzkim organizmie. Dzięki niemu uporałem się z tarczycą oraz IO. Sylwetka na plus, oponka znika. Gorąco polecam

Mario
5,0 rating
12 września, 2017

Trafiłam do Pana Andrzeja i od razu poczułam, że to jest ktoś kto mi w końcu pomoże. Borykałam się z bólem pleców od wielu lat. Chodziłam do różnych lekarzy i oczywiście nie potrafili mi pomóc. Moje zdrowie się pogorszyło i przeinaczyło się w ten najgorszy. Lekarze nie mieli pojęcia co mi jest i wysyłali do kolejnego specjalisty. Szukałam dla siebie ratunku i znalazłam…PANA ANDRZEJA. Omówił ze mną moje problemy i wiele zrozumiałam. Dostałam odpowiednie zalecenia. Moje życie było w jego rękach, a ja robiłam wszystko co musiałam. Pomalutku z tygodnia na tydzień odczuwałam małą poprawę. Po kilku miesiącach mogłam powiedzieć, że jest dużo lepiej. Zrobiłam powtórne badania i mój stan zdrowia był o niebo lepszy niż pół roku wcześniej. Chodzę do Pana Andrzeja i badania wskazują ogromną poprawę. Jeszcze jestem na odpowiedniej diecie ale moje zdrowie jest w super kondycji, myślę, że…NIE ZNAM LEPSZEGO LEKARZA OD PANA ANDRZEJA. Żałuję, że nie poznałam go wcześniej, bo straciłam wiele lat na borykanie się z moją chorobą. Jeżeli ktoś z Was ma problem ze zdrowiem to nie marnujcie życia na leczenie konwencjonalne to nie tędy droga. Pan Andrzej leczy całego człowieka, a nie tak jak inni i biegamy od jednego gabinetu do drugiego i jeszcze czekamy miesiącami… wiedza którą posiada Pan Andrzej to kilkanaście specjalności w jednym. Polecam każdemu komu tylko mogę i temu kto chce być zdrowy i się wyleczyć.

Ela
5,0 rating
2 sierpnia, 2017

Dziękuję Panie Andrzeju 🙂 juz nie mam migren, wysokiego ciśnienia 🙂 depresja minęła 🙂 a herbata imbirowa z cytryna oraz jajeczka towarzysza mi kazdego dnia 🙂

Agnieszka
5,0 rating
16 czerwca, 2017

Zwróciłam się o pomoc do Andrzeja ze zdiagnozowaną boreliozą (stopień zaawansowania był określony na 17 %) z pierwszymi objawami, których wcześniej nie łączyłam z boreliozą (miewałam zaburzenia równowagi, bardzo sporadyczne zasłabnięcia, przejściowe zaburzenia pamięci-tzw mgła umysłowa, oraz symptomy choroby lokomocyjnej, gdy w trakcie jazdy czytałam tekst w telefonie czy w książce). Andrzej zaproponował mi terapię która trwała 23 dni, wymagała trochę dyscypliny, gdyż trzeba było co godzinkę przez co najmniej 10godzin w ciągu dnia łączyć ze sobą składniki odmierzając kropeli a do tego dieta. Dodatkowo brałam zioła w kapsułkach i chlorellę. Po terapii zauważyłam, że objawy zniknęły. Powtórne badanie wykazało bardzo śladowe ilości krętków boreliozy, które dla pewności zostały ostatecznie dobite jedną terapią biorezonansem. Czuję ogromną ulgę, radość i wdzięczność, że dzięki Andrzejowi udało się pokonać boreliozę !!!! 😀

Emilia
5,0 rating
1 marca, 2017

Od 15 lat staraliśmy się z mężem o dziecko. Zrobiliśmy wszystko co było możliwe z lekarzami włącznie z próbami in vitro, lekami, zabiegami i sterydami. Niestety wszystko okazało się nieskuteczne. Straciliśmy tylko zdrowie, nerwy, czas i worek pieniędzy. Trafiliśmy do Pana Andrzeja w zeszłe wakacje. Bez nadziei już na dziecko. Usłyszeliśmy już na pierwszej wizycie, że zawsze jest nadzieja, tylko organizm musi stać się na tyle silny, aby podjął próbę donoszenia ciąży do końca. My jednak tej nadziei nie mieliśmy. I co się stało? Po 3 miesiącach zmiany żywienia i paru witamin niemożliwe okazało się możliwe. Dziś jestem w 13 tygodniu ciąży :):):):)

Kasia i Arek
5,0 rating
27 lutego, 2017

Czuje się jakbym narodził się na nowo. Zniknęły wszystkie choroby i dolegliwości. Wróciła siła i chęć do życia. Czuje się jakbym znów miał 20 lat. Początki były bardzo trudne. Przyznaje. Przeklinałem Pana Andrzeja wiele razy 🙂 O włos nie zrezygnowałem. Ale jednak wytrwałem i teraz na nowo cieszę się życiem. Wszystko się zmieniło. Kiedy umysł jest czysty, a ciało zdrowe i pełne energii życie na nowo nabiera sensu i smaku. Dziękuje. Pana wiedza jest bezcenna.

Maciej W.
5,0 rating
30 stycznia, 2017

Kiedy usłyszałem pierwsze zalecenia od Pana Andrzeja pomyślałem sobie “gość chyba zwariował”. Przecież tak nie da się żyć. To w całości sprzeczne z tym co od lat słyszałem od lekarzy czy w mediach. Przyszedł więc strach przed nowym. To wymagało ode mnie przewartościowania wielu rzeczy i diametralnych zmian w żywieniu, ale nie miałem wyjścia. Od 25 lat męczyłem się z bardzo silną epilepsją i z potężnymi dawkami leków 3 razy dziennie. Tak więc stwierdziłem – a co mi tam. Spróbuje. Początki były ciężkie. Pierwsze tydzień czy dwa olbrzymi głód za glukozą. Bóle głowy, spadki energii, kłopoty z zaśnięciem i ciągłe pragnienie węglowodanów. Ale to trwało tylko chwilę. Po 2 tygodniach zacząłem odczuwać niewiarygodną jak dotąd jasność umysłu i coraz więcej chęci do życia. Już w pierwszym miesiącu zrzuciłem 7kg. Robiłem codziennie zdjęcia bo nie mogłem w to uwierzyć jak szybko i schludnie zmienia się moje ciało. Coraz mniej tłuszczu i brzucha a coraz więcej mięśni. Co się stało w okresie kilku miesięcy: wspaniała pamięć, koncentracja, chęć do życia, ciągła energia, głęboki sen itd. Mógłbym wymieniać tu godzinami. Jednym zdaniem czuje się dziś tak samo dobrze jak w czasach kiedy miałem 18 lat. No i najważniejsze. Dziś po 25 latach odstawiłem całkowicie leki na padaczkę. Od prawie 6 miesięcy ani jednego ataku. Cudowne uczucie. Dostałem nowe życie. A wszystko dzięki wykluczeniu kilku produktów, którymi do tej pory obżerałem się przez ostatnie prawie 50 lat. Dziękuje.

Tomasz W.
5,0 rating
12 stycznia, 2017

W 2002 roku stwierdzona cukrzyca. Od 14 lat na 6 tabletkach dziennie na cukrzycę z cukrem dochodzącym często do 200. Wysokie ciśnienie i problemy z arytmią. Po 4 miesiącach kuracji zgodnie z założeniami Pana Kawki cukier na poziomie 80 bez żadnych leków, ciśnienie jak u 18 latka 125/85 i serce pracuje równo. Wszędzie słyszałem, że i moja cukrzyca i moje ciśnienie to choroby nieuleczalne i do końca życia na lekach. Jak się jednak okazuje i jedna druga choroba i serce wszystko doszło do normy z odstawieniem wszystkich tabletek, a w sumie było ich 9 dziennie. Dodam jeszcze, że spadłem już 12 kg z wagi i czuje się jak nastolatek mimo iż w tym roku mija mi równe 60 lat. Drodzy Państwo: nie dajcie się ogłupiać naszym lekarzom. Posłuchajcie co Pan Kawka ma do powiedzenia i zastosujcie to. Na 100%. A efekty będą zdumiewające. Wiedza, którą Pan posiada jest warta każde pieniądze. Bardzo dziękuje.

Eugeniusz
5,0 rating
16 grudnia, 2016

Super facet, pomógł mi przybrać na masie gdy chodze na siłke. Mam mnóstwo siły energi i zamieniony tłuszcz na mięsnia.

Tomek
5,0 rating
16 grudnia, 2016

Mimo iż było ciężko, bo jestem uparta to Pan Andrzej potrafił mi przemówić do rozsądku, cierpliwie i dogłebnie wyjaśniał znaczenia produktów, nie spieszył sie i udało mu sie, jestem zadowolona z rzucenia 17 kilogramów.

Magda
5,0 rating
13 grudnia, 2016

Choroba Hashimoto, nerwica na przemiennie z depresją. Czułam się bardzo słaba. Nie miałam na nic siły, ciężko mi było wejść na drugie piętro po schodach. Po pobycie w szpitalu było już tylko gorzej. Cały czas chorowałam. Każda choroba była stanem ostrym. Ciężko było znaleźć leki, które pomagały. Od pobytu w szpitalu miałam nerwicę. Nie mogłam spać w nocy i nie potrafiłam nad sobą zapanować. Miałam nietypowe neurologiczne odruchy (nagle poruszała mi się ręka). Szum w uszach i nadwrażliwość były nie do zniesienia. Miałam stale niskie ciśnienie i wysokie tętno. Od kilku lat walczę ze skurczami. I co się stało?
Wizyta u Pana Andrzeja. Jedna, druga, trzecia… Przestałam chorować na infekcje. Pozbyłam się nerwicy, depresji i stanów lękowych. Tętno w normie, ciśnienie często jeszcze nieco za niskie, ale bliskie normy. Liczba przeciwciał tarczycowych stopniowo spada. Hormony same się wyregulowały. Znów czuję, że żyję. Gram na pianinie, czasem chodzę na basen. Znów mogę biegać i jeździć na rowerze. Nie mam już żadnych niepokojących objawów neurologicznych. Zwiększyła mi się odporność organizmu na stres. Skurcze nadal się pojawiają, ale radzę sobie z nimi już bez tabletek. Dziękuję Panie Andrzeju!

Marysia
5,0 rating
23 października, 2016

Panie Andrzeju, będąc pod Pana opieką czuję się bezpiecznie. Jest Pan rzeczowy, ma Pan konkretną wiedzę, w jasny i przystępny sposób przekazuje Pan informacje. I widać, że nie jest Pan na usługach żadnych koncernów farmaceutycznych, ani temu podobnych instytucji. To widać, że Panu zależny na zdrowiu Pana klientów. Dlatego cieszę się, że jestem jedną z nich. Pozdrawiam Pana serdecznie i zachęcam innych do korzystania z usług.

k@sia
5,0 rating
22 września, 2016

Pan Andrzej to przemiły człowiek, chaotycznie próbowałam poradzić sobie z niektórymi dolegliwościami życiowymi z którymi on poradził sobie w jeden dzień. Dziekuje.

Julia
5,0 rating
22 września, 2016

Mam 30 lat, przyszłam do Pana Andrzeja bo po dziecku i kilku latach tz. siedzenia w domu i dbania o moich mężczyzn przyszedł czas ze musiałam w końcu zadbać też o siebie:) nie powiem… było ciężko….ale Pan Andrzej dawał mi wsparcie i gdy musiałam odrzucić jakiś produkt dostawałam od niego łatwe zastępniki. Fajna współpraca:) Zawsze był i jest mi pomocny, po prostu czuje ze jest zaangażowany w moją przemianę i na nią czeka:) Miło gdy ktos tak cie wspiera:)

Ania
5,0 rating
25 sierpnia, 2016

Minęło dopiero 2 miesiące, a już mniej mnie o 7 kilogramów. Zniknęły bóle głowy, wzdęcia i wyrównało się ciśnienie. Energia i samopoczucie w skali od 1 do 10 na 10. Dziękuje i polecam wszystkim.

Jolanta
5,0 rating
23 sierpnia, 2016

W 2012 roku zdiagnozowano u mnie raka piersi. Nie chcę wracać już myślami do tych chwil, więc w wielkim skrócie. Chemio i radioterapia, amputacja piersi i węzłów chłonnych. To wszystko miało być po to abym mogła żyć. I co się stało. W 2014 roku mój profesor medycyny który mnie prowadził oznajmił mi że mam przeżuty na całym ciele i kończymy już współpracę, bo nie dożyję świąt. Pana Andrzeja spotkałam przypadkiem we Wrocławiu. Najpierw u mnie w domu, potem w przychodni we Wrocławiu, a przez ostatnie 2 lata pracujemy telefonicznie lub przez skypa. Wiecie, nie było już żadnej szansy, więc robiłam wszystko co powiedział. I jak widzicie minęły 2 lata od diagnozy, a ja żyję. Nie tylko żyję, ale mam się świetnie. Wróciłam do pracy w szkole i nie pora mi na odejście. Nigdy nie przypuszczałam, że w tak łatwy i tani sposób można dokonać tak na pozór nieodwracalnych zmian w zdrowiu. Chciałam jeszcze raz oficjalnie podziękować Panu Andrzejowi w imieniu swoim i swojej rodziny. Dzięki Panu żyję. Tylko dzięki Panu. Tak jak czytałam już we wcześniejszych opiniach dokładam się i ja do tego – jest Pan wspaniałym człowiekiem. Życzę Panu jak najlepiej. Bogusława z rodziną.

Bogusława
5,0 rating
22 sierpnia, 2016

Potwierdzam moje poprzedniczki. W 3 miesiące pozbyłam się wzdęć migren i nadciśnienia na które nieustannie leczyłam się przez 7 lat. Przeżyłam pierwsze lato od lat bez tabletek na alergie i mam tyle energii co miałam 20 lat temu. No i oczywiście 7kg mniej i dalej spada. Powoli znów cieszę się patrząc na siebie w lustro. Dziękuje Panie Andrzeju !!

Krystyna W.
5,0 rating
20 sierpnia, 2016

Cieszę się, że wreszcie nadszedł ten moment, że publicznie mogę podzielić się ze wszystkimi tym co stało się ze mną przez ostatnie półtorej roku. Trafiłam do Pana Andrzeja w styczniu 2015 roku. Ważyłam 94kg i nie mogłam już na siebie patrzeć. Mój mąż także. W tamtym czasie brałam również 7 tabletek dziennie. Ciśnienie, serce, Hashimoto i refluks i tabletki na obniżenie cholesterolu ze względu na miażdżycę. Mam 54 lata. Dziś piszę o chorobach, ale trafiając do Pana Andrzeja chciałam zrzucić tylko kilka kilogramów. Myślałam, że dietetyk zajmuję się tylko wagą. A sprawa miała się tak. Po drugiej wizycie byłam wściekła i załamana. Wszystkie rady, które dostałam były bezsensowne. Tak wtedy myślałam. Miałam jeść wszystko to czego lekarze i wcześniejsi dietetycy kazali mi definitywnie odstawić. Pomyślałam sobie to jakiś „idiota”. Tak było. Dziś z tego się śmieję 🙂 Kiedy jednak wróciłam do domu i opowiedziałam o wszystkim mężowi, że to strata czasu, mąż na mnie nakrzyczał i powiedział, że przecież nie mam nic do stracenia. Był załamany moim wyglądem, dlatego namawiał mnie przez tydzień, abym spróbowała chociaż na miesiąc czasu. Po tygodniu walki z mężem i samą sobą, postanowiłam jednak spróbować. Tak na 100%. I co się stało.. Po miesiącu byłam jak nowo-narodzona. Nie tylko zrzuciłam 5kg, ale wspaniale się czułam. Energia, chęć do życia, brak wzdęć, gazów i wszystkiego z czym męczyłam się od lat. Na kolejną wizytę poszłam już bardziej ufna. Dostałam kolejne zalecenia i tak trzymam się do dziś. Co się stało przez te ostatnie półtorej roku. Ważę 62kg. Tak schudłam 32kg. Ale to już nie ma znaczenia. Nie biorę już żadnych leków. Podkreślam żadnych poza witaminkami. Ciśnienie mam w normie, serce zdrowe jak dzwon, tarczyca działa prawidłowo nie wspomnę już wynikach miażdżycowych i cholesterolu. Wszystkie choroby, które miały być niby nieuleczalne zniknęły do pół roku od pierwszego spotkania. Część moich lekarzy otwiera oczy do dziś i mówi, że to niemożliwe. Druga połowa wyzwała mnie, że odstawiłam leki, że jestem nieodpowiedzialna i że zaraz umrę. Do nich już nie chodzę, bo szkoda mojego czasu. Pewnie myślą, że umarłam 🙂 hihihi. Pan Andrzej to nie tylko dietetyk od wagi. To przede wszystkim cudotwórca jeśli chodzi o zdrowie. Każdy powinien skorzystać z jego wiedzy. Każdy. Młody, stary, chudy, gruby, zdrowy i chory. To wspaniale, że są na tym świecie jeszcze tacy ludzie jak Pan Andrzej Kawka. Polecam wszystkim serdecznie i dziękuje dziękuje dziękuje Panie Kawka. Jest Pan wspaniały.

Barbara Czapla 54 lata
5,0 rating
19 sierpnia, 2016

Po pierwszej wizycie u Andrzeja zaczyna się zupełnie nowa podróż po świecie żywienia przez co zmienia się nastawienie do swojego ciała. Okazuje się, że to bardzo cenna sztuka. Już nie zaśmiecam organizmu, świadomie decyduje czy zechcę uzdrowić siebie, a gdy zdarzy mi się zgrzeszyć rozumiem jaką krzywdę sobie tym sposobem czynię-już nie ma wymówek. Andrzej prowadzi nas cierpliwie i ze zrozumieniem, odkrywając nowe aspekty. Polecam zrobić ten pierwszy krok, dalej spotkają was same dobrodziejstwa płynące ze świadomego odżywiania.

Anita
5,0 rating
17 czerwca, 2016

Ja rowniez polecam Pana Kawkę. Facet jest swietny w tym, co i w jaki sposob robi. Polecam z czystym sercem.

Katarzyna
5,0 rating
17 marca, 2016

A ja gorąco polecam Poradnię Zdrowego Żywienia kawkaje.pl w Porębie. Pan Andrzej to wspaniały człowiek i na pewno pomoże.

Kasia D.
5,0 rating
17 grudnia, 2015

Pan Andrzej to najlepszy Dietyk pod każdym względem. Potrafi nawiązać świetny kontakt z Pacjentem. Bez problemu można o wszystko dopytać osobiście podczas wizyty, telefoniczne lub mailowo. Bardzo konkretnie i rzeczowo przedstawi na czym polega Nasz problem i przedstawi swoją propozycję jego rozwiązania. Polecam wszystkim którzy chcą zmienić swój obecny sposób żywienia, zrzucić zbędne kg, a co najważniejsze, poczuć się “dobrze we własnej skórze” 😉 Zdecydowane TAK! (Y)

Agnieszka Frąchowicz