Cennik

Informujemy, że zespół terapeutyczny w skład, którego wchodzi dwóch naturoterapeutów oraz dwóch dietetyków klinicznych po przeanalizowaniu wypełnionych kwestionariuszy podejmuje decyzję o tym, z którym z nich odbędzie się wizyta w zależności od danego przypadku oraz dostępności naturoterapeutów/dietetyków w danym dniu.

Zwracamy uwagę, iż Pan Andrzej Kawka jest kierującym zespołem terapeutycznym i wszystkie zalecenia przed wysłaniem do Państwa są z nim konsultowane i przez niego zatwierdzane.

 USŁUGA

CENA
Pakiet nr 1

1.       Pomiary diagnostyczne: STRD + FSCAN4 + SO-CHECK [oligo-check + cardi-check] + analiza składu ciała (InBody)

2.       Konsultacja z naturoterapeutą [Andrzej Kawka / Patrycja Białończyk] wraz z omówieniem pomiarów diagnostycznych (STRD, FSCAN4, SO-CHECK) i opracowaniem zaleceń suplementacyjnych oraz omówieniem elementów stylu życia

3.       Konsultacja z dietetykiem klinicznym [Łukasz Wojtarowicz / Alina Wieloch] wraz z opracowaniem programu żywieniowego (zazwyczaj jest to propozycja 7 śniadań, 7 obiadów, 7 kolacji oraz posiłki przedtreningowe)

4. Terapia Lakhovsky’ego do 30 minut

Przybliżony czas trwania: do 4 godziny

 

*Pary – dwie osoby, będące na tym samym etapie terapeutycznym, zamieszkujące jedno gospodarstwo domowe. W przypadku umówienia wizyty dwóch osób prosimy mieć na względzie, że podczas wizyty niektóre konsultacje mogą odbywać się wspólnie dla tych osób.

pierwsza wizyta: 1500,-/1os.

kontynuacja: 1200,-/1os.

 

 

 

Pary*:

pierwsza wizyta: 1400,-/1os.

kontynuacja: 1200,-/1os.

Pakiet nr 2

1.       Pomiary diagnostyczne: SO-CHECK (oligo-check) + analiza składu ciała (InBody) + FSCAN4 (sam pomiar bez terapii eliminującej patogeny)

2.       Konsultacja z dietetykiem klinicznym [Łukasz Wojtarowicz / Alina Wieloch] wraz z opracowaniem zaleceń żywieniowych (dietetyk określa dzienną ilość spożycia białka, tłuszczów, węglowodanów wraz z listą dopuszczalnych produktów, z których można skomponować posiłki) – czas trwania do 45 min.

3.       Konsultacja z naturoterapeutą [Patrycja Białończyk] wraz z omówieniem pomiarów diagnostycznych (SO-CHECK, InBody, FSCAN4) i opracowaniem zaleceń suplementacyjnych – czas trwania do 45 min

 

Pakiet nr 2 nie jest przewidziany dla osób z bardzo ciężkimi schorzeniami (w tym np. nowotworowych), gdzie niezbędne jest przeznaczenie większej ilości czasu.

Przybliżony czas trwania: do 2 godzin

800,-
Pakiet nr 3

TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNY

1.       Pomiary diagnostyczne: STRD + FSCAN4 + SO-CHECK [oligo-check + cardi-check] + analiza składu ciała (InBody)

2.       Konsultacja z naturoterapeutą [Andrzej Kawka / Patrycja Białończyk] wraz z omówieniem pomiarów diagnostycznych i opracowaniem zaleceń suplementacyjnych oraz omówieniem elementów stylu życia

3.       Konsultacja z dietetykiem klinicznym [Łukasz Wojtarowicz / Alina Wieloch] wraz z opracowaniem programu żywieniowego (zazwyczaj jest to propozycja 7 śniadań, 7 obiadów, 7 kolacji oraz posiłki przedtreningowe)

4.       Terapia manualna / rehabilitacja z wykorzystaniem różnych technik – m.in. masaże lecznicze, masaż tkanek głębokich, funkcjonalna terapia trzewi, bańki chińskie, akupunktura, pinopresura, access bars, masaż sportowy, kinesio taping. Terapia dostosowana indywidualnie do stanu zdrowia oraz potrzeb danego Podopiecznego

Przybliżony czas trwania: do 5 – 6 godzin

pierwsza wizyta: 1900,-/1os.

kontynuacja: 1600,-/1os.

Pakiet nr 4

1.       Pomiar diagnostyczny SO-CHECK [oligo-check + cardi-check] + analiza składu ciała (InBody) wraz z krótką konsultacją i opracowaniem zaleceń suplementacyjnych

Przybliżony czas trwania: do 30 min. – 45 min.

 

500,-

Pakiet nr 5

1.       Pomiary diagnostyczne: SO-CHECK [oligo-check + cardi-check] + FSCAN4 + analiza składu ciała (InBody)

2.     Konsultacja z dietetykiem klinicznym [Łukasz Wojtarowicz] wraz z opracowaniem zaleceń żywieniowych

3.     Krótka analiza przeprowadzonych pomiarów przez dietetyka klinicznego [Łukasz Wojtarowicz] wraz z opracowaniem zaleceń suplementacyjnych

Przybliżony czas trwania: do 2 godzin.

pierwsza wizyta: 1000,-/1os.

kontynuacja: 800,-/1os.

Usługi dodatkowe:
Pomiar SO-CHECK (Oligo-check + Cardi-check) 300,-
Konsultacja z dietetykiem klinicznym [Łukasz Wojtarowicz / Alina Wieloch] wraz z opracowaniem zaleceń żywieniowych (dostępne również online)

Przybliżony czas trwania: do 1 godz.

500,-
Praca z emocjami z Julią Rendaszką – dostępne online

Przybliżony czas trwania: około 1 godz.

300,-
Analiza składu ciała za pomocą profesjonalnego urządzenia In Body 60,-
Terapia Lakhovsky’ego 10 min – 20,-

20 min – 40,-

30 min – 50,-

Analiza mikrobioty jelitowej (test GNIOM-CHECK)

+ wysyłka 15,- (jeśli Podopieczny nie odbiera na miejscu zestawu)

850,-

 

Dostępne wyłącznie dla Podopiecznych w ramach współpracy z dr Hubertem Czerniakiem, lek. med. Rafałem Baronem, lek. med. Beatą Łucką-Ziembińską, lek. med Maciejem Modlińskim:
Pomiary diagnostyczne (STRD, FSCAN4, SO-CHECK) 500,-
Pomiar diagnostyczny STRD 300,-
Pomiar F-SCAN4 wraz z ewentualną terapią częstotliwościami, osłabiającymi / eliminującymi wykryte patogeny 300,-

 

Dostępne wyłącznie dla Podopiecznych Kliniki Medycyny Zintegrowanej KawkaJe pomiędzy poszczególnymi wizytami:
Konsultacja kontrolna

Przybliżony czas trwania: do 30 min.

150,-

____________________________________________________________________________________________

Podczas wizyt obcokrajowców nie mówiących płynnie w j. polskim konieczna jest obecność własnego tłumacza. W związku z tym, że konsultacje tłumaczone trwają dłużej cena konsultacji ustalana jest indywidualnie z rejestracją Kliniki.

____________________________________________________________________________________________