Aby perfekcyjnie trafić z żywieniem, czy niezbędnymi witaminami i minerałami do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, wykorzystuje na każdej wizycie między innymi Diagnostykę QMR.

 

QMR to połączenie wysoko rozwiniętych, innowacyjnych projektów z zakresu medycyny, bio-informatyki, inżynierii elektrycznej i innych nauk. Pozwala na dokonanie analizy pola elektromagnetycznego ludzkich komórek, które nieustannie emitują fale o zmiennej częstotliwości. Dzięki temu można uzyskać przejrzyste i obszerne dane dotyczące kondycji organizmu.

 

Badanie to znalazło zastosowanie w diagnostyce prowadzonej na astronautach, przede wszystkim ze względu na dokładność i precyzję samego pomiaru. Jest to badanie szybkie (fale rozchodzą się z prędkością 300 000 km/s), nieinwazyjne i bezbolesne, które daje obraz aktualnego stanu zdrowia osoby badanej.

 

Jest to szybka ocena aktualnego stanu witamin, minerałów, hormonów, aminokwasów, enzymów, poziomu cukru we krwi,  cholesterolu, jak również prawidłowego działania narządów strategicznych; tarczyca, trzustka, wątroba, serce, nerki, śledziona, mózg i inne.

 

Otrzymujemy więc dokładne i szczegółowe informacje jak:

 

Układ krążenia i naczyń mózgowych; Funkcje przewodu pokarmowego; Funkcja jelit; Funkcje wątroby; Funkcje pęcherzyka żółciowego; Funkcje trzustki; Funkcje nerek; Funkcje płuc; Mózg; Układ kostny; Gęstość mineralna kości; Choroby reumatyczne kości; Indeks wzrostu kostnego; Cukier we krwi; Pierwiastki śladowe; Witaminy; Aminokwasy; Koenzymy; Układ hormonalny; Układ odpornościowy; Tarczyca; Toksyny; Metale ciężkie; Ogólny stan fizyczny; Alergeny; Otyłość; Skóra; Funkcje oczu; Kolagen; Meridiany i rozgałęzienia; Impulsy naczyń mózgowych; Lipidy we krwi; Ginekologia; Piersi; Cykl mensturacyjny; Prostata; Męskie funkcje rozrodcze; Sperma i plemniki; Skład ciała.

 

Umożliwia ono wczesne wykrycie dysfunkcji organizmu jeszcze przed oczywistymi objawami i oznakami choroby oraz potwierdzenie zaistniałych już schorzeń.

 

Dzięki tak zaawansowanej technologi nie ma mowy o strzelaniu w ciemno. Dlatego każdy Program Żywieniowy “KawkaJe” dopasowany jest celowo i indywidualnie do najważniejszych potrzeb Twojego organizmu. Dzięki czemu szybko, zdrowo i bezpiecznie dojdziesz nie tylko do wymarzonej wagi, ale przedewszystkim do zdrowia zarówno psychicznego jak i fizycznego..