Zapraszamy na nowy odcinek, tym razem na temat Helicobacter pylori, czyli bakterii która potrafi skutecznie uprzykrzyć życie.
Jeśli i Ty miewasz np.

  • wzdęcia,
  • biegunki,
  • bóle brzucha,
  • wymioty,
  • niestrawność,
  • zgagę

… koniecznie obejrzyj ten odcinek!

Dowiesz się z niego, jakie są przyczyny tych dolegliwości oraz jak pozbyć się niechcianego “gościa” z naszego organizmu raz na zawsze, bez nawrotów.

Zapraszamy na nasz kanał YouTube

 

Prezentowany materiał nie stanowi porady o charakterze medycznym, ma wyłącznie charakter informacyjny i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia, ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Autor oświadcza, że nie daje gwarancji przydatności treści materiału do określonego celu lub zastosowania oraz nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania lub niemożności korzystania z materiału. Użytkownik kierując się wyłącznie informacjami uzyskanymi za pośrednictwem materiału działa na własną odpowiedzialność. Wszelkie wypowiedzi przedstawione w filmie stanowią wyłącznie odzwierciedlenia poglądów autora. Żadna z tych wypowiedzi nie może być traktowana jako rekomendacja, porada lub zalecenie, w tym w szczególności jako rekomendacja, porada lub zalecenie dotyczące zdrowia. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek następstwa działań podjętych lub nie podjętych na podstawie lub w związku z treścią filmu.