Zapraszamy do zapoznania się  naszym najnowszym filmem, w którym Kamila Judycka – nasz terapeuta manualny – przedstawi rodzaje oraz zalety zastosowania danej terapii:

– masaż mięśniowo-powięziowy głęboki z terapią punktów spustowych

– masaż terapeutyczny i klasyczny

– chiropraktykę, klawiterapię

– manualny drenaż limfatyczny

– kinesiotaping, refleksoterapię stóp

– masaż gumową bańką chińską

– stawianie baniek bezogniowych

– masaż balijski, indonezyjski.

 

Terapie mają na celu odbudowę nerwów, niwelowanie ucisku, napięcia i stanów zapalnych, przewlekłego bólu oraz poprawę krążenia limfy (m.in. niwelowanie obrzęków). Zapraszamy do obejrzenia filmu, aby dowiedzieć się więcej!

 

 

Prezentowany materiał nie stanowi porady o charakterze medycznym, ma wyłącznie charakter informacyjny i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia, ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Autor oświadcza, że nie daje gwarancji przydatności treści materiału do określonego celu lub zastosowania oraz nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania lub niemożności korzystania z materiału. Użytkownik kierując się wyłącznie informacjami uzyskanymi za pośrednictwem materiału działa na własną odpowiedzialność. Wszelkie wypowiedzi przedstawione w filmie stanowią wyłącznie odzwierciedlenia poglądów autora. Żadna z tych wypowiedzi nie może być traktowana jako rekomendacja, porada lub zalecenie, w tym w szczególności jako rekomendacja, porada lub zalecenie dotyczące zdrowia. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek następstwa działań podjętych lub nie podjętych na podstawie lub w związku z treścią filmu.