Ponieważ obecna trudna sytuacja ekonomiczna w naszym kraju dotyka nas wszystkich coraz bardziej, mimo iż koszty prowadzenia naszej działalności przytłaczająco rosną, postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty dodatkowy Pakiet nr 2 dla osób, które nie mogą sobie obecnie pozwolić na wybór naszego podstawowego Pakietu nr 1.

Pakiet nr 2 jest tańszy od Pakietu nr 1 o 700 zł (w przypadku pierwszej wizyty) i o 400 zł (w przypadku kolejnych wizyt). Nie jesteśmy w stanie obniżyć bardziej jego ceny ze względu na ogromne koszty prowadzenia naszej działalności.

W pakiecie tym czasy konsultacji oraz diagnostyka zostały skrócone w stosunku do Pakietu nr 1.

Diagnostyka składa się z 3 pomiarów – analiza składu ciała InBody, pomiar SO-CHECK określający niedobory/nadmiary minerałów i witamin oraz obciążenia metalami ciężkimi oraz pomiar FScan4 – dzięki któremu otrzymujemy informację jakie patogeny występują w organizmie badanego (bez terapii eliminującej patogeny).

Dietetyk kliniczny po przeprowadzonym wywiadzie i konsultacji nie rozpisuje szczegółowego programu żywieniowego, lecz w zamian za to określa dzienną ilość spożycia białka, tłuszczów, węglowodanów wraz z listą dopuszczalnych produktów, z których można skomponować posiłki. Otrzymuje się także inspirację zawierającą kilka przykładowych przepisów oraz zalecenia jak komponować śniadania, obiady, kolacje i posiłek przedtreningowy.

Podczas konsultacji z naturoterapeutą omawiane są krótko przeprowadzone pomiary diagnostyczne oraz podstawowe zalecenia dotyczące stylu życia. Po wizycie podopieczny otrzymuje drogą mailową także zalecenia dotyczące suplementacji, które są dodatkowo konsultowane z kierującym zespołem terapeutycznym – Andrzejem Kawką.

 

Dostępność tego pakietu jest limitowana – jesteśmy w stanie przyjąć maksymalnie 40 podopiecznych w ramach takiej wizyty w miesiącu. Decyduje data dokonania rezerwacji wizyty.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą rejestracją pod nr tel.: 575-808-500 w celu umówienia na wizytę, bądź uzyskania szczegółowych informacji dotyczących takiej wizyty.