Regulamin promocja styczniowa

 

Regulamin promocji:

 

 1. Zapisy na wizyty objęte promocją przyjmujemy na bieżąco, do wyczerpania miejsc, natomiast wizyta musi się odbyć w dniach 04 stycznia – 31 stycznia 2023.
 2. Promocja dotyczy wyłącznie Pakietu nr 1, Pakietu nr 3, Pakietu nr 4 oraz pomiaru SO-CHECK. Szczegóły w zakładce cennik.
 3. Promocja jest jednorazowa i obowiązuje w wybranych dniach: Pakiet 1 w cenie 1200 PLN/os. (wizyta musi się odbyć od poniedziałku do czwartku), Pakiet 1 [diagnostyka + terapeuta Patrycja Białończyk + dietetyk Łukasz Wojtarowicz] w cenie 1000 PLN/os (wizyta musi się odbyć w piątek lub w tygodniu w terminie 23-27 stycznia 2023), Pakiet 4 w cenie 400 PLN/os (wizyta musi się odbyć w piątek), pomiar SO-CHECK w cenie 200 PLN/os (wizyta musi się odbyć w piątek) oraz Pakiet nr 3 w cenie 1600 PLN/os.
 4. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi Podopieczni, jak i osoby które dotychczas korzystały już z naszych usług (uwzględniając punkt nr 1.).
 5. Promocja obejmuje pojedyncze osoby korzystające z usług Kliniki.
 6. Z promocji wyłączone zostały pakiety typu „Pary”.
 7. Chcąc skorzystać ze zniżki Podopieczny musi zgłosić ten fakt samodzielnie, podczas zapisywania się na wizytę, bądź podczas dokonywanie płatności.
 8. Wola skorzystania ze zniżki wyrażona po dokonaniu opłaty (dotyczy zarówno przedpłaty, płatności dokonywanej kartą bądź gotówką) nie będzie respektowana.
 9. Jeżeli Klient dokona przełożenia terminu wizyty musi liczyć się z utratą zniżki (w przypadku gdy wizyta zostaje przełożona na termin nieobjęty promocją).
 10. W celu skorzystania z promocji i umówienia wizyty prosimy o kontakt z rejestracją Kliniki, pod numerem telefonu: 575-808-500.
 11. Chcąc umówić wizytę, Klient ma świadomość że wolne terminy należy rezerwować z wyprzedzeniem. Punkt ten należy mieć na uwadze, ze względu na ograniczoną ilość miejsc.
 12. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz zniżkami.
 13. Nie ma możliwości wymiany zniżki na jakąkolwiek inną formę pieniężną.