Regulamin promocji

 

Regulamin promocji obowiązujący na wizyty, które odbędą się do końca  LIPCA b.r.:

 1. Zapisy na wizyty objęte promocją przyjmujemy na bieżąco, do wyczerpania limitu miejsc, natomiast wizyta musi się odbyć w dniach do 31 LIPCA 2024.
 2. Promocja dotyczy wyłącznie Pakietu nr 1, Pakietu nr 2, Pakietu 3 oraz pomiaru SO-CHECK. Szczegóły w zakładce cennik.
 3. Promocja jest jednorazowa i obowiązuje w wybranych dniach:
  • Pakiet 1 w cenie 750 zł /os dostępny wyłącznie w piątki [skrócona diagnostyka +  naturoterapeuta Patrycja Białończyk + dietetyk kliniczny Łukasz Wojtarowicz),
  • Pakiet 2 w cenie 1250 zł /os. – dostępny na wizyty w dniach od poniedziałku do piątku  [diagnostyka + naturoterapeuta Andrzej Kawka + naturoterapeuta Patrycja Białończyk + dietetyk kliniczny Łukasz Wojtarowicz),
  • Pakiet 2 w cenie 2400 zł  za 2 osoby “Pary” – przez pary rozumiemy dwie bliskie osoby (małżeństwo, dziecko z rodzicem, rodzeństwo, przyjaciele, partnerzy), będące na tym samym etapie terapeutycznym. W przypadku umówienia wizyty dwóch osób prosimy mieć na względzie, że podczas wizyty niektóre konsultacje mogą odbywać się wspólnie dla tych osób.
  • Pakiet 2 [diagnostyka + naturoterapeuta Patrycja Białończyk + dietetyk kliniczny Łukasz Wojtarowicz] w cenie 1100 zł /os – dostępny na wizyty wyłącznie w piątki.
  • Pakiet 3 w cenie 400 zł /os – dostępny na wizyty wyłącznie w piątki
  • Pomiar SO-CHECK w cenie 200 zł /os – dostępny na wizyty wyłącznie w piątki
 4. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi Podopieczni, jak i osoby które dotychczas korzystały już z naszych usług (uwzględniając punkt nr 1).
 5. Chcąc skorzystać ze zniżki Podopieczny musi zgłosić ten fakt samodzielnie, podczas zapisywania się na wizytę, bądź podczas dokonywanie płatności.
 6. Wola skorzystania ze zniżki wyrażona po dokonaniu opłaty (dotyczy zarówno przedpłaty, płatności dokonywanej kartą bądź gotówką) nie będzie respektowana.
 7. Jeżeli Klient dokona przełożenia terminu wizyty musi liczyć się z utratą zniżki (w przypadku gdy wizyta zostaje przełożona na termin nieobjęty promocją).
 8. W celu skorzystania z promocji i umówienia wizyty prosimy o kontakt z rejestracją Kliniki, pod numerem telefonu: 575-808-500.
 9. Chcąc umówić wizytę, Klient ma świadomość że wolne terminy należy rezerwować z wyprzedzeniem. Punkt ten należy mieć na uwadze, ze względu na ograniczoną ilość miejsc.
 10. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz zniżkami/kodami rabatowymi/voucherami.
 11. Nie ma możliwości wymiany zniżki na jakąkolwiek inną formę pieniężną.