Regulamin promocji

 

Regulamin promocji obowiązujący na wizyty, które odbędą się do końca czerwca:

 1. Zapisy na wizyty objęte promocją przyjmujemy na bieżąco, do wyczerpania limitu miejsc, natomiast wizyta musi się odbyć w dniach 01 kwietnia – 30 czerwca 2023.
 2. Promocja dotyczy wyłącznie Pakietu nr 1, Pakietu nr 3, Pakietu nr 4 oraz pomiaru SO-CHECK. Szczegóły w zakładce cennik.
 3. Promocja jest jednorazowa i obowiązuje w wybranych dniach:
  • Pakiet 1 w cenie 1300 PLN/os. (dostępny na wizyty w dniach od poniedziałku do czwartku),
  • Pakiet 1 [diagnostyka + naturoterapeuta Patrycja Białończyk + dietetyk kliniczny Łukasz Wojtarowicz] w cenie 1100 PLN/os (dostępny na wizyty wyłącznie w piątki). Uwaga! W piątki nie prowadzimy konsultacji z Podopiecznymi cierpiącymi na choroby nowotworowe i inne bardzo ciężkie przypadki oraz ze spektrum autyzmu ze względu na brak w tym dniu terapeuty specjalizującego się w tych jednostkach chorobowych.
  • Pakiet 4 w cenie 400 PLN/os (dostępny na wizyty wyłącznie w piątki)
  • Pomiar SO-CHECK w cenie 200 PLN/os (dostępny na wizyty wyłącznie w piątki)
  • Pakiet nr 3 w cenie 1700 PLN/os.
 4. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi Podopieczni, jak i osoby które dotychczas korzystały już z naszych usług (uwzględniając punkt nr 1).
 5. Promocja obejmuje pojedyncze osoby korzystające z usług Kliniki.
 6. Z promocji wyłączone zostały pakiety typu “Pary”.
 7. Chcąc skorzystać ze zniżki Podopieczny musi zgłosić ten fakt samodzielnie, podczas zapisywania się na wizytę, bądź podczas dokonywanie płatności.
 8. Wola skorzystania ze zniżki wyrażona po dokonaniu opłaty (dotyczy zarówno przedpłaty, płatności dokonywanej kartą bądź gotówką) nie będzie respektowana.
 9. Jeżeli Klient dokona przełożenia terminu wizyty musi liczyć się z utratą zniżki (w przypadku gdy wizyta zostaje przełożona na termin nieobjęty promocją).
 10. W celu skorzystania z promocji i umówienia wizyty prosimy o kontakt z rejestracją Kliniki, pod numerem telefonu: 575-808-500.
 11. Chcąc umówić wizytę, Klient ma świadomość że wolne terminy należy rezerwować z wyprzedzeniem. Punkt ten należy mieć na uwadze, ze względu na ograniczoną ilość miejsc.
 12. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz zniżkami/kodami rabatowymi.
 13. Nie ma możliwości wymiany zniżki na jakąkolwiek inną formę pieniężną.