Regulamin promocji -20%

Regulamin promocji -20%:

 

 1. Zapisy na wizyty objęte promocją przyjmujemy na bieżąco, do wyczerpania miejsc, natomiast wizyta musi się odbyć nie dalej niżeli do końca sierpnia 2022 r.
 2. Rabat w wysokości -20% udzielany jest od ceny regularnej (aktualne ceny dostępne w cenniku).
 3. Z promocji wyłączone są wszystkie kolejne wizyty.
 4. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi Podopieczni, jak i osoby które dotychczas korzystały już z naszych usług (uwzględniając punkt nr 1.).
 5. Zniżka obowiązuje na wszystkie* usługi oferowane przez Klinikę wedle aktualnej oferty dostępnej na stronie kawkaje.pl w zakładce cennik.
 6. Promocja obejmuje pojedyncze osoby korzystające z usług Kliniki.
 7. Z promocji wyłączone zostały pakiety typu “Pary”.
 8. Chcąc skorzystać ze zniżki Podopieczny musi zgłosić ten fakt samodzielnie, podczas zapisywania się na wizytę, bądź podczas dokonywanie płatności.
 9. Wola skorzystania ze zniżki wyrażona po dokonaniu opłaty (dotyczy zarówno przedpłaty, płatności dokonywanej kartą bądź gotówką) nie będzie respektowana.
 10. Jeżeli Klient dokona przełożenia terminu wizyty musi liczyć się z utratą zniżki (w przypadku gdy wizyta zostaje przełożona na miesiące nieobjęte promocją).
 11. W celu skorzystania z promocji i umówienia wizyty prosimy o kontakt z rejestracją Kliniki, pod numerem telefonu: 575-808-500.
 12. Chcąc umówić wizytę, Klient ma świadomość że wolne terminy należy rezerwować z  wyprzedzeniem. Punkt ten należy mieć na uwadze, ze względu na ograniczoną ilość miejsc.
 13. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz zniżkami.

 

*Z promocji wyłączona została “analiza mikrobioty jelitowej GNIO-CHECK”, konsultacja z lekarzem pediatrą Beatą Łucką-Ziembińską oraz “konsultacje kontrolne”, które są dostępne dla naszych Podopiecznych pomiędzy wizytami.