Regulamin promocji “Taniej do końca roku”

 1. Zapisy na wizyty objęte promocją przyjmujemy do dn. 05.11.2021 r., natomiast wizyta musi się odbyć nie dalej niżeli do końca grudnia br.
 2. Nowe wizyty umówione na miesiąc listopad objęte są zniżką 30%, natomiast wizyty umówione na miesiąc grudzień zniżką 20% ceny regularnej (aktualne ceny dostępne w cenniku).
 3. Promocja dotyczy wyłącznie dwóch pierwszych wizyt.
 4. Z promocji wyłączone są wszystkie kolejne wizyty.
 5. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi Podopieczni, jak i osoby które dotychczas korzystały już z naszych usług (uwzględniając punkt nr 1.).
 6. Zniżka obowiązuje na Pakiet nr 1, Pakiet nr 2 i Pakiet nr 3, wedle aktualnej oferty dostępnej na stronie kawkaje.pl w zakładce cennik.
 7. Klinika daje możliwość umówienia się na wizytę na Pakiet nr 2 (nowotworowy) nawet w przypadku, gdy wszystkie promocyjne terminy do terapeuty prowadzącego Andrzeja Kawki są już zajęte. Wówczas na prośbę Klienta, Podopieczny zapisywany jest do terapeuty prowadzącego Przemysława Kasprzyszyna.
 8. Z promocji wyłączone są pozostałe pakiety oraz pojedyncze usługi oferowane przez Klinikę.
 9. Promocja obejmuje pojedyncze osoby korzystające z usług Kliniki.
 10. Z promocji wyłączone zostały pakiety typu “Pary”.
 11. Chcąc skorzystać ze zniżki Podopieczny musi zgłosić ten fakt samodzielnie, podczas zapisywania się na wizytę, bądź podczas dokonywanie płatności.
 12. Wola skorzystania ze zniżki wyrażona po dokonaniu opłaty (dotyczy zarówno przedpłaty, płatności dokonywanej kartą bądź gotówką) nie będzie respektowana.
 13. Jeżeli Klient dokona przełożenia terminu wizyty musi liczyć się ze zmianą wysokości zniżki (jeśli wizyta zostaje przełożona z listopada na grudzień) lub całkowitą utratą zniżki (w przypadku gdy wizyta zostaje przełożona na miesiące nieobjęte promocją).
 14. W celu skorzystania z promocji i umówienia wizyty prosimy o kontakt z rejestracją Kliniki, pod numerem telefonu: 575-808-500.
 15. Chcąc umówić wizytę, Klient ma świadomość że wolne terminy należy rezerwować z  wyprzedzeniem. Punkt ten należy mieć na uwadze, ze względu na ograniczoną ilość miejsc.
 16. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz zniżkami.