Właśnie pojawił się kolejny odcinek z naszej serii, tym razem o szczawianach i nabiale. Film może zainteresować  w szczególności osoby borykające się z chorobami nerek, chorobą tarczycy – Hashimoto, czy cukrzycą.
Czym są szczawiany oraz w czym je znajdziemy?
W jaki sposób mogą nam zaszkodzić?
Czy nabiał bardziej nam szkodzi czy pomaga?
Kolejny odcinek z naszym zespołem terapeutycznym: Andrzejem Kawką, Patrycją Białończyk oraz Łukaszem Wojtarowiczem pojawi się już wkrótce.
.
Prezentowany materiał nie stanowi porady o charakterze medycznym, ma wyłącznie charakter informacyjny i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia, ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Autor oświadcza, że nie daje gwarancji przydatności treści materiału do określonego celu lub zastosowania oraz nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania lub niemożności korzystania z materiału. Użytkownik kierując się wyłącznie informacjami uzyskanymi za pośrednictwem materiału działa na własną odpowiedzialność. Wszelkie wypowiedzi przedstawione w filmie stanowią wyłącznie odzwierciedlenia poglądów autora. Żadna z tych wypowiedzi nie może być traktowana jako rekomendacja, porada lub zalecenie, w tym w szczególności jako rekomendacja, porada lub zalecenie dotyczące zdrowia. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek następstwa działań podjętych lub nie podjętych na podstawie lub w związku z treścią filmu.