KawkaJe poleca

Produkty spożywcze:

Czas Na Zdrowe

Tu kupisz zdrowe, naturalne jedzenie prosto od producenta. Jest to miejsce w którym oferowane są ekologiczne produkty najwyższej jakości.

 

Olejarnia Niwki

Polecamy świeży, aromatyczny, naturalny olej tłoczony na zimno. W codziennej diecie każdego z nas w żadnym wypadku nie może zabraknąć tak istotnego elementu jakim są tłuszcze. Spełniają one ważne funkcje w organizmie człowieka, są źródłem wielu witamin i niezbędnych nam nienasyconych kwasów tłuszczowych.

 

Bez Krowy w Krakowie

Informacje na temat eko-zakupów, cenne wskazówki oraz sezonowy eko-sklep.

 

 

Woda:

Woda Plazmowana Nantes

Jest to woda sprawdzona pod kątem zanieczyszczeń chemicznych i biologicznych, która jest poddawana działaniu wyładowaniu plazmy (4 stan skupienia materii) o specjalnie dobranych parametrach. Woda taka ma większą przenikalność przez błony komórkowe i dostarcza niezbędnej energii do komórek

 

Suplementy:

Aliness

Właścicielem marki Aliness jest firma Medicaline, która od wielu lat zajmuje się opracowywaniem zaawansowanych technologii produkcji. Jest to Polska firma oparta o polski kapitał. Jako nieliczni w tej branży firma posiada nowoczesny zakład produkcyjny oraz zaplecze rozwojowo-badawcze, które się mieści w Karczewie pod Warszawą.

Stomatologia biologiczna:

Smile Dental Studio

Kompleksowe usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie, dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających. Od lipca 2016 pierwszy w Polsce certyfikowanym gabinetem SMART- specjalizującym się w bezpiecznym usuwaniu wypełnień amalgamatowych.

Dr Nasterska Stomatologia Biologiczna

Gabinet zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem stanów jamy ustnej, które są źródłem toksyn i upośledzenia odporności. Usuwanie wypełnień amalgamatowych

BioClinic

Wdrażany w Bio Clinic® swiss concept indywidualny protokół leczenia ma na celu całkowite wyeliminowanie źródeł stanów zapalnych w jamie ustnej oraz stresu co przekłada się na odciążenie systemu immunologicznego i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania organizmu.

 

Produkty do domu:

ProBiotics Polska

Technologia mikrobiologiczna oparta na naturalnym procesie fermentacji niskotemperaturowej. Produkty dla domu, dla zwierząt, do gleb.

Vis Natura

Firma pozyskująca oleje roślinne oryginalną metodą, która pozwala przenieść właściwości biochemiczne surowca do produktu – oleju. Dzięki temu może oferować oleje: lniany, rzepakowy i ostropestowy o najwyższych parametrach, co potwierdzają badania w niezależnych laboratoriach.

 

 

Media:

Pełnia Zdrowia

Pełnia Zdrowia to autorski projekt Ryszarda Sadłonia, w którym bardzo mocno akcentowany jest fakt, że zdrowy duch wpływa na zdrowe ciało, a nie tylko odwrotnie. Dlatego nasze motto to „Radość, taniec, śpiew – 3 kroki do Pełni Zdrowia”.

Czasopismo „HARMONIA. Twoje zdrowie, Twoja odpowiedzialność”

powstało z pasji do umiejętności dbania o zdrowie i biznesu. O tym są nasze artykuły. Dostarczają one one najciekawszych, najświeższych, a czasami kontrowersyjnych informacji z tych obszarów.

aTVBe – Zdrowy Kanał

Budować Świadomość Polaków. Przekazywać Informacje Zdrowotne. Misją aTVBe jest dotrzeć do wszystkich, możliwych: konferencji, sympozjów, festiwali zdrowia tak aby można było przekazać wiedzę zdrowotną dla wszystkich Polaków.