Czy powodem arytmii mogą być pasożyty? Czy nadciśnienie jest chorobą nieuleczalną, a branie leków do końca życia jest nieuniknione? Jak wzmocnić tak ważny narząd jakim jest nasze serce?

Problemy krążenia są istną plagą dzisiejszego świata, dlatego Andrzej Kawka w najnowszym odcinku przedstawi swój punkt widzenia i historie podopiecznych, które napawają optymizmem niejedną osobą cierpiącą z powodu chorób układu krążenia.

www.kawkaje.pl

Kontakt z Kliniką Kawkaje:
ul. Tysiąclecia 53
43-173 Wyry

tel.: 575 808 500
e-mail: rejestracja@kawkaje.com
_____________________________________________________

Jeśli zechcielibyście wesprzeć działania naszej Fundacji – w tym tworzenie kolejnych materiałów promujących zdrowie zachęcamy do wpłacania darowizn.
Poniżej dane do przelewu:
Fundacja Zdrowie Wszystkich Pokoleń ”KAWKAJE”
mBank nr konta: 94 1140 2004 0000 3502 7989 3672
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe
nr IBAN i BIC do przelewów międzynarodowych:
IBAN : PL94 1140 2004 0000 3502 7989 3672
NR BIC: BREXPLPWMBK

_____________________________________________________

Prezentowany materiał nie stanowi porady o charakterze medycznym, ma wyłącznie charakter informacyjny i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia, ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Autor oświadcza, że nie daje gwarancji przydatności treści materiału do określonego celu lub zastosowania oraz nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją
korzystania lub niemożności korzystania z materiału. Użytkownik kierując się wyłącznie informacjami uzyskanymi za pośrednictwem materiału działa na własną odpowiedzialność. Wszelkie wypowiedzi przedstawione w filmie stanowią wyłącznie odzwierciedlenia poglądów autora. Żadna z tych wypowiedzi nie może być traktowana jako rekomendacja, porada lub zalecenie, w tym w szczególności jako rekomendacja, porada lub zalecenie dotyczące zdrowia. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek następstwa działań podjętych lub nie podjętych na podstawie lub w związku z treścią filmu.