Dlaczego jem zdrowo i ciągle choruję? Jaki wpływ ma nasze odżywianie na nasz układ pokarmowy, a co za tym idzie stan całego organizmu? Co do tego wszystkiego ma mikrobiota?

… to oznacza tylko jedno: nowy odcinek z udziałem Andrzeja Kawki już dostępny na naszym kanale KawkaJeTV.

Link do odcinka [TUTAJ]

 

 

 

Jeśli zechcielibyście wesprzeć działania naszej Fundacji – w tym tworzenie kolejnych materiałów promujących zdrowie zachęcamy do wpłacania darowizn. Poniżej dane do przelewu: Fundacja Zdrowie Wszystkich Pokoleń ”KAWKAJE” mBank nr konta: 94 1140 2004 0000 3502 7989 3672 Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe nr IBAN i BIC do przelewów międzynarodowych: IBAN : PL94 1140 2004 0000 3502 7989 3672 NR BIC: BREXPLPWMBK _____________________________________________________

 

 

Prezentowany materiał nie stanowi porady o charakterze medycznym, ma wyłącznie charakter informacyjny i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia, ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Autor oświadcza, że nie daje gwarancji przydatności treści materiału do określonego celu lub zastosowania oraz nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania lub niemożności korzystania z materiału. Użytkownik kierując się wyłącznie informacjami uzyskanymi za pośrednictwem materiału działa na własną odpowiedzialność. Wszelkie wypowiedzi przedstawione w filmie stanowią wyłącznie odzwierciedlenia poglądów autora. Żadna z tych wypowiedzi nie może być traktowana jako rekomendacja, porada lub zalecenie, w tym w szczególności jako rekomendacja, porada lub zalecenie dotyczące zdrowia. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek następstwa działań podjętych lub nie podjętych na podstawie lub w związku z treścią filmu.