Jako Klinika stawiamy na ciągły rozwój, zatem w powyższym materiale wideo Andrzej Kawka i Patrycja Białończyk odświeżą temat tego, jak aktualnie wygląda wizyta oraz jak należy się do niej przygotować, aby jak najwięcej z niej wynieść.

 

Nasi naturoterapeuci opowiedzą jak wyglądają u nas pomiary diagnostyczne oraz po co one właściwie są przeprowadzane. Do tego omówią gabinet po gabinecie przebieg przykładowej wizyty.

 

Jeśli wciąż się zastanawiasz czy do nas przyjść, albo jesteś już decydowany/a, ale wciąż nie wiesz co na siebie włożyć lub co ze sobą zabrać – to nagranie jest dla Ciebie!

 

 

 

Zapraszamy.

 

Prezentowany materiał nie stanowi porady o charakterze medycznym, ma wyłącznie charakter informacyjny i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia, ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Autor oświadcza, że nie daje gwarancji przydatności treści materiału do określonego celu lub zastosowania oraz nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania lub niemożności korzystania z materiału. Użytkownik kierując się wyłącznie informacjami uzyskanymi za pośrednictwem materiału działa na własną odpowiedzialność. Wszelkie wypowiedzi przedstawione w filmie stanowią wyłącznie odzwierciedlenia poglądów autora. Żadna z tych wypowiedzi nie może być traktowana jako rekomendacja, porada lub zalecenie, w tym w szczególności jako rekomendacja, porada lub zalecenie dotyczące zdrowia. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek następstwa działań podjętych lub nie podjętych na podstawie lub w związku z treścią filmu.