Najdrożsi,

 

przyszedł ten czas i moment kiedy oficjalnie możemy ogłosić, że nasza Klinika Medycyny Zintegrowanej KawkaJe już działa.

Pierwsza odsłona jest już dostępna do Państwa dyspozycji.

Na dzień dzisiejszy możemy zaoferować Państwu już wiele możliwości, ale obiecujemy, że to dopiero początek. Dysponujemy cudownym zespołem dietetyków klinicznych i naturoterapeutów, jak również szeroką diagnostyką w celu ułatwienia i spersonalizowania terapii pod indywidualne potrzeby każdego pacjenta. Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce oferta.

Zachęcamy do korzystania z pełnych pakietów, ponieważ tylko w ten sposób, możemy szczegółowo zagłębić się w ogólny stan organizmu i znaleźć przyczynę choroby, a nie bawić się całe życie w usuwanie objawów choroby, a nie samej choroby.

W planach mamy już wkrótce podjęcie współpracy z wieloma lekarzami otwartymi na naturalne sposoby leczenia, jak i fizjoterapeutów, osteopatów, klawiterapeutów, psychoterapeutów i innych specjalistów, którzy swoimi metodami mogą wspomóc nie tylko nasze szeregi, ale przede wszystkim zdrowie naszych Pacjentów. Będziemy również poszerzać wyposażenie naszej kliniki o nowe urządzenia nie tylko diagnostyczne, ale i terapeutyczne. Planujemy również w niedługiej przyszłości uruchomić pełny zakres wlewów nie tylko witaminowych, ale i z ozonu i wielu innych.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony, naszych wydarzeń czy wykładów. Obiecujemy bardzo wysoką skuteczność naszych  terapii jak i zachęcamy wszystkich lekarzy czy terapeutów chcących pomagać swoim pacjentom w bardzo szeroki i holistyczny sposób do kontaktu z nami i ewentualnej współpracy.

Zapisy do naszej Kliniki Medycyny Zintegrowanej KawkaJe w Łaziskach Górnych (pod Katowicami) pod numerami telefonów: ☎️575 808 500 oraz ☎️ 690 844 455 (od godz. 9.30 do 19.00 od poniedziałku do piątku). Kontakt mailowy pod adresem: rejestracja@kawkaje.com

 

 

Zapraszamy

Emilia i Andrzej